Serwis ogumienia

Ogumienie

Serwis ogumienia

ponad rok temu  17.03.2021, ~ Administrator   

Wymianaopon.pl - nowe narzędzie dla serwisów ogumienia

Wymianaopon.pl to nowy portal, opracowany przez Polskie Składy Oponiarskie, dedykowany dla serwisów oponiarskich. Co zyskuje warsztat?

Najważniejszy jest terminarz z czytelnym rozbiciem na miesiące, tygodnie, dni, z dogodnym podziałem na godziny i stanowiska pracy. Przy każdej umówionej wizycie serwis ma wgląd w dane klienta i rodzaj usługi jaką wybrał. W szybki sposób może tworzyć nowe rezerwacje i weryfikować te które już są. Otrzymuje także narzędzie do obsługi depozytów – z możliwością  migracji z innych systemów do terminarza. Może szybko wprowadzić nowy depozyt po wymianie a później wygodnie nim zarządzać.

Dzięki systemowi wymianaopon.pl warsztat zyskuje opcje automatycznej komunikacji z klientem np. potwierdzanie i przypominanie o terminie wizyty w serwisie czy oceny wykonania usługi.

W każdym momencie serwis może umieść na swojej stronie internetowej system rezerwacji w postaci prostego widżetu. A jeśli nie ma własnej strony, wizytówkę swojego warsztatu może traktować jak swoją stronę i w postaci linku przesyłać klientom lub umieszczać w mediach społecznościowych.

By usprawnić obsługę klientów serwis może drukować rezerwacje na dany dzień dla poszczególnych stanowisk. Na bieżąco menadżer lub pracownik widzi także obłożenia stanowisk, dzięki czemu może organizować pracę serwisu tak, by każdy klient został obsłużony.

Poza narzędziami wspierającymi pracę, wymianaopon.pl daje możliwość promowania swojego serwisu i pozyskiwania nowych klientów. A najprostszą metodą pozyskania nowego klienta są opinie, które wystawią zadowoleni klienci. I sprawią, że serwis będzie wyróżniał się na tle innych. Inną metodą pozyskania klientów jest promocja serwisu na

wymianaopon.pl.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (3)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony