Sieci warsztatowe

Marketing w warsztacie

14 dni temu  08.07.2024, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

Lexus Online Service Booking

Dla polskich salonów i serwisów Lexusa priorytetem jest najwyższy poziom obsługi klienta. Czas potrzebny na zarezerwowanie wizyty jest skrócony do minimum – umówić termin można z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Lexus Online Service Booking dostępny jest online oraz w aplikacji Lexus Link+.

Usługa działa szybko i nie wymaga zakładania specjalnego konta. Wystarczy podać podstawowe dane kontaktowe oraz najważniejsze informacje dotyczące auta, w tym numer rejestracyjny i przebieg. Następnie należy wybrać serwis, z którego usług chcemy skorzystać, a także dzień i godzinę. System rozpozna auto i zasugeruje zakres prac. Klient może też wymienić koła lub opony i zlecić ich przechowywanie na kolejny sezon.

Pełna informacja o zakresie prac

Korzystając z Lexus Online Service Booking, od razu znana jest szczegółowa lista czynności serwisowych, szacunkowy koszt wizyty w serwisie, a także czas trwania przeglądu. Dzięki dostępowi do wolnych terminów w kalendarzach serwisowych klient wybiera najdogodniejszą datę i godzinę. Wizytę potwierdza się klikając w link dostarczony SMS-em lub e-mailem wraz ze szczegółami wybranych usług, a system wyśle też przypomnienie o zarezerwowanej wizycie w serwisie. Korzystając Lexus Online Service Booking właściciel auta z wyprzedzeniem zna zakres prac oraz potencjalne koszty. Zyskuje też pewność, że o jego samochód zadbają najlepiej wyszkoleni mechanicy, a ewentualna wymiana podzespołów odbędzie się z wykorzystaniem wyłącznie oryginalnych części Lexusa.

Online Service Booking to kolejna usługa serwisowa stworzona z myślą o wygodzie klientów. Właściciele Lexusów mogą skorzystać także z opcji Video Service Advisor, dzięki której poprzez aplikację na telefon mogą czuwać nad przebiegiem serwisu swojego samochodu w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca, potwierdzić zakres proponowanych prac, czy obejrzeć wszystkie podzespoły, które będą wymagały ingerencji.

Fot. Lexus

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony