Sieci warsztatowe

Warto wiedzieć

ponad rok temu  29.04.2022, ~ Rafał Dobrowolski,   Czas czytania 2 minuty

Nowy salon i serwis Mitsubishi Motors we Wrocławiu

Sieć autoryzowanych placówek Mitsubishi Motors w Polsce rozwija się i modernizuje. Nowy salon i serwis marki spod znaku Trzech Diamentów znanej sieci Japan Motors powstał właśnie przy najważniejszej na Dolnym Śląsku ulicy samochodowej, w podwrocławskiej Długołęce.

Firma PGD – właściciel salonów Japan Motors – działa na polskim rynku motoryzacyjnym już od ponad trzydziestu lat, a Mitsubishi reprezentuje od roku 2006. Nowa placówka Mitsubishi Japan Motors we Wrocławiu zapewnia klientom obsługę w przestronnym komfortowym salonie. Oddział dysponuje trzema stanowiskami diagnostycznymi i serwisowymi oferując ponadto klientom usługi blacharsko-lakiernicze.

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów już czeka pełna gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

Klienci mają do wyboru różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Mitsubishi Japan Motors przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

Serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz kadrą doradców i mechaników wyspecjalizowaną w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen gamę usług związanych z zakupem i obsługą samochodów: naprawy i przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe.

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 25 salonów sprzedaży i 39 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1000 osób.

Fot. Mitsubishi Motors

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony