ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Paliwa i oleje

Części i regeneracja

Paliwa i oleje

8 miesięcy temu  08.05.2018, ~ Administrator   

120 nowości w katalogu uszczelnień olejowych Payen

Federal-Mogul Motorparts opublikował nowy katalog uszczelnień olejowych Payen®. Znajdziemy w nim 120 nowości oraz tysiące innych produktów do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Katalog CATPA1801, przygotowany w ośmiu językach, w tym również po polsku, potwierdza wiodące pokrycie rynku przez markę Payen. Oferta składa się z 13300 pozycji uszczelnień prowadnic zaworowych, 7700 uszczelnień wałków rozrządu i 15900 uszczelnień wału korbowego. Katalog można przeglądać w internecie lub bezpłatnie pobrać ze strony www.fmecat.com.

„Nowy katalog uszczelnień olejowych Payen prezentuje coraz bardziej rozbudowaną ofertę do wielu pojazdów, od aut osobowych po ciężarówki” – mówi Alexis Goslin, Business Director, Sealing, Engine and Underhood Service z Federal-Mogul Motorparts EMEA. „Układ katalogu jest bardziej intuicyjny, a przy tym zapewnia elastyczność i łatwość wyszukiwania części. Chcemy oferować klientom znacznie więcej, niż popularne produkty używane na całym świecie".

Katalog można przeglądać w oparciu o wybór pojazdu lub silnika. Przejrzysty wykaz uszczelnień jest wyświetlany według ich wymiaru lub referencji. W nowym katalogu znajdziemy również podkładki, o-ringi i zestawy uszczelnień olejowych - czyli wszystkie niezbędne produkty w jednym miejscu, co ułatwia proces zamawiania części i zmniejsza ryzyko popełnienia błędu. Poza tym katalog Payen obejmuje produkty serwisowe z serii Pro-fit, ułatwiające pracę w warsztacie.

Podobnie jak w przypadku innych marek Federal-Mogul Motorparts, Payen oferuje dodatkowe wsparcie techniczne w formie filmów instruktażowych i broszur.

Poprawny wybór i dostawa części to zasadnicza sprawa. Jednak naszym celem jest również pomoc w montażu i większa dokładność poprzez dostarczanie prostych instrukcji i praktycznych porad – dodaje Goslin.

Nowy katalog jest dostępny na stronie: www.fmecat.com.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony