ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

7 miesięcy temu  19.07.2018, ~ Administrator   

Miejsce:

Data rozpoczęcia: 18.07.2018

Data zakończenia: 30.11.-0001

Agroprodukty Total

Globalny koncern energetyczny Total jest także producentem olejów do pojazdów i urządzeń rolniczych. Gwarancja wysokiej jakości produktów wymiernie przekłada się na efektywne zarządzanie gospodarstwem i bezawaryjną pracę maszyn podczas prac polowych.

Wszystkie produkty marki Total zanim trafią na rynek detaliczny przechodzą szereg testów laboratoryjnych oraz prób w warunkach drogowych. Dotyczy to zarówno jednośladów, quadów, samochodów osobowych, jak i pojazdów ciężarowych. Uzupełnieniem oferty są produkty przeznaczone do maszyn i urządzeń rolniczych. W tym obszarze Total wiele lat temu współpracował z Renault, a ostatnio z koncernami Claas czy Kubota.

Wieloletnie doświadczenia pozwalają na zaoferowanie wysokiej jakości olejów i smarów niezbędnych do utrzymania bezproblemowej pracy w rolnictwie. Ponadto, dają stuprocentową pewność działania i niezawodności o każdej porze roku i w różnych warunkach pogodowych. Najmniejsza awaria i przestój w oczekiwaniu na naprawę przynosi straty finansowe.

Pojazdy wykorzystywane w rolnictwie narażone są na duże i zmienne obciążenia oraz niekorzystne okoliczności pracy. Śmiało porównać je można do rajdów terenowych, w których liczy się wysoka sprawność i żywotność silnika, przekładni oraz układów napędowych – mówi Andrzej Husiatyński, kierownik działu technicznego Total Polska. - Dodatkowym wyzwaniem w sprzętach rolniczych jest ekonomia i ochrona środowiska. Te cechy udało się połączyć w naszych produktach.

Podstawowym olejem silnikowym do ciągników i maszyn rolniczych jest TOTAL TRACTAGRI HDX 15W-40 (ACEA: E5 i E7 oraz API: CI-4 i SL), TOTAL TRACTAGRI HDX FE 15W-30 (ACEA: E5 i E7 oraz API: CI-4 i SL) i TOTAL TRACTAGRI HDZ FE 10W-30 (ACEA: E5, E7 i E9 oraz CJ-4 oraz SM). Zastosowana formuła w olejach FE pozwala zaoszczędzić - w porównaniu z konkurencyjnymi produktami - aż cztery procent użytego paliwa. Jeszcze lepszy rezultat można osiągnąć w połączeniu z półsyntetycznym olejem przekładniowo-hydraulicznym TOTAL DYNATRANS VX FE (API: GL-4, New Holland, JD, Volvo).

Uzupełnieniem oferty do przekładni i układów hydraulicznych oraz mokrych hamulców jest TOTAL DYNATRANS MPV (API: GL-4), zaś do mostów wyposażonych w LSD mechanizmy różnicowe TOTAL DYNATRANS LS 80W-90 (API: GL-5 LS). Producent proponuje także wielosezonowy olej silnikowo-przekładniowo-hydrauliczny TOTAL MULTAGRI PRO-TEC 10W-40 (ACEA: E3, API: CG-4, GL-4 oraz SF).

Produkty Total do maszyn i urządzeń rolniczych dostępne są w zróżnicowanej gamie opakowań od 5-litrowych baniek do beczek 208L.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony