Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

ponad rok temu  27.09.2010, ~ Administrator   

Amerykańskie oleje do motocykli i quadów

[img_full]7516|8546[/img_full]

TOP1 EVOLUTION 15W-50 OLEJ PEŁEN SYNTETYK
Najwyższej jakości 100-proc. syntetyczny olej silnikowy. Zaprojektowany w celu spełnienia najwyższych wymogów producentów motocykli. Skomponowany dla motocykli charakteryzujących się małą pojemnością i wysokimi obrotami. Olej ten chroni silnik, który osiąga wysoką temperaturę pracy, zapewniając mu maksymalną ochronę termiczną i zabezpieczając go przed termicznym rozkładem i utratą lepkości.
Olej EVOLUTION jest 100-proc. syntetycznym olejem ze specjalnymi dodatkami, które zapobiegają utlenianiu się ich w wysokiej temperaturze, zużywaniu się części silnika, nie powodując utraty lepkości oleju.

TOP1 ACTION PLUS 10W-40 OLEJ PÓŁSYNTETYCZNY
Najwyższej jakości półsyntetyczny olej do silników 4 T. Olej ten został wyprodukowany na specjalnie opracowanej i opatentowanej bazie SYNGEN 2000. Olej skomponowano stosując specjalne najwyższej jakości składniki uszlachetniające z dodatkami magnezowymi, które w pełni zabezpieczają silnik, w którym panują wysokie temperatury. Olej ten zapobiega przed nadmiernym zużywaniem się części silnikowych, eliminując w jak największym stopniu powstawanie nagarów wewnątrz silnika.

TOP1 PRO RACING 4T 20W-50 OLEJ PEŁEN SYNTETYK

Syntetyczny olej silnikowy zaprojektowany do silników 4T, oparty na bazie SYNGEN 2000. Zawiera specjalny pakiet dodatków uszlachetniających. Spełnia lub przewyższa wymagania producentów motocykli i ich silników 4-suwowych.

TOP1 PRO RACING 2 T OLEJ PEŁEN SYNTETYK
Wysokiej jakości olej silnikowy do 2T. Wyprodukowany w celu zapewnienia najwyższej ochrony silników chłodzonych wodą lub powietrzem dwusuwowych silników motocyklowych. Powstał na niespotykanej wśród olejów syntetycznej bazie z dodatkiem polizobutylenu w formie ciekłej, obniżając wydzielanie się dymu i spalin. Zapewnia doskonałe właściwości smarne oraz zmniejsza ilość osadów. Polecany jako najwyższej jakości olej smarowy do silników 2T, w których zaleca się stosowanie specyfikacji TCW3.
Przewyższa JASO FC i API TC.

TOP1 20W-50 4 T OLEJ MINERALNY

Światowej jakości olej zaprojektowany tak, aby sprostać obecnym silnikom motocyklowym. Zawiera unikalną formułę, która wzbogacona specjalną ilością wysoko jakościowych dodatków zapewnia maksymalną ochronę przed zacieraniem się cylindrów i zbieraniem osadów. Zawiera specjalny film olejowy wydłużający życie silnika.
Spełnia wymagania API: SJ, SH, SG.
Rekomendowany do wszystkich modeli motocykli BMW, Harley-Davidson, Honda, Kawasaki, Suzuki, Vespa i Yamaha stosujących olej mineralny 20W-50.

Poszukujemy dystrybutorów produktów TOP1 OIL

e-mail: biuro@top1oil.com.pl
www.top1oil.com.pl

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony