Paliwa i oleje

Wydarzenia

15 dni temu  21.06.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Castrol z apetytem w krajach bałtyckich

Producent dzięki nowej umowie z Inter Cars zamierza zaopatrywać więcej klientów w Estonii oraz na Łotwie i Litwie.

Castrol zwiększa dostawy swoich środków smarnych i płynów samochodowych do warsztatów i kierowców w Estonii oraz na Łotwie i Litwie poprzez rozszerzenie strategicznego partnerstwa z Inter Cars. Inter Cars jest jednym z największych importerów i dystrybutorów części do samochodów osobowych i dostawczych w Europie. Obie firmy współpracują ze sobą od 2000 roku, a Inter Cars dostarcza już produkty Castrol na 7 rynków europejskich.

Nowa umowa, podpisana w lutym na początkowy okres 5 lat, umożliwi firmie Castrol zwiększanie rozpoznawalności marki i wykorzystywanie nowych możliwości handlowych na motoryzacyjnym rynku wtórnym w całym regionie bałtyckim. Umocni również status Castrol jako wiodącej marki środków smarnych dystrybuowanych przez Inter Cars.

- Biorąc pod uwagę sukces naszej wieloletniej współpracy partnerskiej w zakresie dystrybucji w Europie, mamy pewność, że ta nowa inicjatywa z Inter Cars spełni nasze wspólne wysokie oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na wielu nowych klientów na ważnych rynkach bałtyckich, którzy będą mieli okazję przekonać się o szybkości reakcji i wysokich standardach obsługi klienta, z których Inter Cars jest już znany – skomentował inicjatywę Tom Isaksen, Nordic Sales Manager w Castrol.

Z kolei Mariusz Mroczek, Dyrektor Handlowy ds. Środków Smarnych w Inter Cars, dodał: Marka Castrol ma niezrównaną reputację, a jej produkty bardzo dobrze sprawdzają się w naszym portfolio dla rynku wtórnego. Cieszymy się z rozszerzenia naszej współpracy. Obie strony są w pełni skoncentrowane na dalszym zwiększaniu udziału Castrol w rynku na całym kontynencie.

Fot. Castrol

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony