ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

ponad rok temu  27.04.2010, ~ Administrator   

Dobre wrażenie to podstawa

Nie jest tajemnicą, że doświadczenie i kompetencje mechanika nie zawsze idą w parze z sukcesem biznesowym jego warsztatu.

Zdarzają się wybitni specjaliści pracujący na niepełnych obrotach, ale jednocześnie funkcjonują warsztaty o daleko mniejszym doświadczeniu, do których wciąż ustawiają się kolejki klientów. I wcale niekoniecznie musi to być pochodną inwestycji w sam warsztat. O powodzeniu czasami decydują rzeczy z pozoru drobne, które ujmują i przywiązują klienta. Warto zdać sobie sprawę z faktu, że większość osób zostawiających samochód do naprawy nie jest w stanie ocenić obiektywnie jakości usługi. Jednak pozytywne wrażenie pozostanie na długo, jeżeli na przykład samochód wróci do niego umyty. Dokładnie na tej samej zasadzie można zaprzepaścić satysfakcję klienta z rzetelnie wykonanej naprawy, jeżeli mechanik zostawi ślady rąk na kierownicy i masce silnika czy ubrudzi fotel. Praktyka wykazuje, że dbałość o takie drobiazgi daje dobry efekt przy niedużych nakładach.

Liqui Moly – firma, która w swojej strategii rozwoju skupia się na niezależnych warsztatach, przygotowała dla swoich partnerów rozwiązanie ułatwiające lepszą obsługę swoich klientów. Warsztaty samochodowe stosujące oleje Liqui Moly oraz dodatki i chemię z serii Liqui Moly PRO-LINE mogą liczyć na otrzymanie specjalnego zestawu warsztatowego. W jego skład wchodzą pokrowce ochronne na fotele, książki obsługi, zawieszki olejowe do komory silnika oraz preparaty Klima Fresh do kompleksowego odświeżania wnętrza pojazdu. Pokrowce na fotele są niezbędne, gdy mechanik wsiada do samochodu. To wyraz dbałości o powierzone do naprawy auto. Na bieżąco wypełniana książka obsługi będzie dla właściciela atutem przy odsprzedaży samochodu. Wpisy i pieczątki podkreślą profesjonalizm warsztatu. Pozwalają również na lepsze planowanie napraw i wymian elementów eksploatacyjnych. Zawieszka do komory silnika to rzecz nieodzowna przy każdej wymianie oleju. W razie konieczności samodzielnego uzupełnienia stanu, kierowca nie będzie musiał się zastanawiać, jaki produkt wybrać. Preparat do odświeżania wnętrza Klima Fresh jest niezwykle praktyczny dzięki prostocie jego aplikacji i skuteczności w działaniu. Wystarczy pozostawić go we wnętrzu samochodu z pracującym obiegiem wewnętrznym nawiewu, by samoczynnie zdezynfekował parownik klimatyzacji i jednocześnie usunął z auta nieprzyjemne zapachy.

Czysty i pachnący samochód, z wypełnioną książką obsługi i estetyczną zawieszką olejową w komorze silnika z pewnością zrobi doskonałe wrażenie na właścicielu. A to pierwszy krok do tego, by nie tylko pojawił się w warsztacie jeszcze raz, ale by przekazał innym, jak mile został obsłużony.

Szczegóły tej innowacyjnej aktywności są dostępne u Przedstawicieli Handlowych i Dystrybutorów Liqui Moly.

Poleć innym

GALERIA ZDJĘĆ

Dobre wrażenie to podstawa
Dobre wrażenie to podstawa
Dobre wrażenie to podstawa
Dobre wrażenie to podstawa
Dobre wrażenie to podstawa
Dobre wrażenie to podstawa
Dobre wrażenie to podstawa

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony