ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

10 miesięcy temu  11.09.2018, ~ Administrator   

Grupa MOL prezentuje gamę środków smarnych do zastosowań w rolnictwie i transporcie

Grupa MOL, węgierski koncern naftowo-gazowy wzmacnia swoją obecność na polskim rynku. Oferta olejów i smarów dostosowanych do maszyn rolniczych oraz samochodów użytkowych, jest już dostępna w Polsce poprzez sieć dystrybutorów firmy Slovnaft. Oferta jest skierowana do operatorów flot oraz parków maszyn rolniczych.

Dzięki zaawansowanej formule, produkty MOL zapewniają wyjątkową ochronę przed zużyciem i korozją, dzięki czemu zapewniają dłuższą żywotność silnika i zmniejszają zapotrzebowanie na prowadzenie czynności konserwacyjnych. Silniki pracujące na produktach MOL, działają dłużej bez wymiany części czy remontu, co poprawia efektywność kosztową.

Oferta MOL do zastosowań w rolnictwie obejmuje szeroką gamę produktów smarnych, które umożliwiają wykorzystanie pełnego potencjału sprzętu rolniczego, zapewniając bezpieczną eksploatację nawet przy maksymalnych obciążeniach.

Dzięki wykorzystaniu smarów i olejów do maszyn rolniczych marki MOL, koszty ich serwisu można ograniczyć nawet o 15%. Dzięki dłuższym interwałom wymiany olejów i środków smarnych, koszty ich zużycia można z kolei ograniczyć nawet o 20%. Wydajność i efektywność wzrastają proporcjonalnie do spadającej liczby nieoczekiwanych awarii i przestojów związanych z serwisem sprzętu.

Produkty MOL do pojazdów użytkowych zwiększają niezawodność maszyn utrzymując przy tym korzystny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu sprawdzą się w każdej firmie transportowej. W ofercie znajdują się oleje silnikowe, oleje przekładniowe, płyny do automatycznej skrzyni biegów, smary, oleje hydrauliczne, płyny hamulcowe i chłodnicze. Oszczędność paliwa, wysoka jakość ochrony przed zużyciem (nawet w niskich temperaturach, dzięki zastosowanej formule syntetycznej) oraz niskie zużycie oleju, sprawiają, że korzystanie z produktów MOL jest idealnym sposobem na obcięcie kosztów i wydłużenie żywotności maszyn.

Dzięki stosowaniu lubrykantów MOL z serii MOL Dynamic, oszczędność paliwa może wzrosnąć o 1,4-3%. Oferta olejów silnikowych MOL Dynamic, przekłada się więc na obniżenie zużycia paliwa floty i możliwe oszczędności w tysiącach euro rocznie.

Oleje silnikowe MOL Dynamics z niską zawartością popiołu siarczanowego, mogą być również stosowane do układu oczyszczania gazowych produktów spalania, zapewniając maksymalną ochronę i wydłużony okres eksploatacji. Z tego względu produkty te doskonale sprawdzą się w pojazdach użytkowych, wyposażonych w zaawansowaną regulację EGR, układ SCR, w silnik diesla z filtrem cząsteczek stałych i/lub katalizator okszdaczjny.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony