Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

Artykuł sponsorowany

miesiąc temu  22.04.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Liqui Moly: synonim jakości i innowacji w świecie olejów silnikowych

Od ponad czterech dekad, niemiecka marka Liqui Moly zdobywa zaufanie mechaników i kierowców na całym świecie, dostarczając produkty, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania i wymagania współczesnych silników.

Kontrola od receptury do konfekcjonowania

Kluczowym aspektem, który wyróżnia Liqui Moly na tle konkurencji, jest kompleksowa kontrola nad każdym etapem produkcji. Od starannie opracowanej receptury, przez rygorystyczne procesy produkcyjne, aż po finalne konfekcjonowanie. Każdy krok jest monitorowany z niemiecką precyzją.

To pozwala na utrzymanie wysokiej jakości, która jest znakiem rozpoznawczym marki. Jakość produktów jest potwierdzona licznymi nagrodami w rankingach zaufania. Liqui Moly 14 razy z rzędu wygrało konkurs BEST BRAND na najlepszą marką olejową w Niemczech. Oczywiście wysoka jakość ma swoje odzwierciedlenie w sprzedaży. Liqui Moly jest czołowym dostawcą olejów silnikowych na swoim rodzimym, bardzo wymagającym niemieckim rynku.

Wymagania współczesnych silników

Współcześnie produkowane silniki są bardziej zaawansowane i wymagają olejów, które mogą sprostać ich potrzebom. Największym wyzwaniem jest zwiększenie wysilenia silnika, przy zmniejszeniu pojemności układu smarowania i wydłużeniu interwału. To jednak nie wszystko bowiem powszechne stosowanie bezpośredniego wtrysku przyczynia się do szybszego zanieczyszczania oleju cząstkami sadzy. Sytuacji nie poprawia powszechne stosowanie filtrów cząstek stałych, a to z kolei wpływa na rozcieńczenie oleju paliwem.

Liqui Moly rozumie te wymagania i oferuje oleje LONG LIFE, które zapewniają optymalną ochronę silnika, nawet przy wydłużonych interwałach wymiany oleju. Formuły oleju Liqui Moly zawierają wiskozatory o bardzo długiej trwałości, unikalne pakiety dodatków przeciw zużyciowych i bardzo mocne substancje myjące, dzięki czemu olej przez długi czas utrzymuje wysokie parametry.

Unikalna receptura sprawia, że silniki na olejach Liqu Moly pracują ciszej, mają mniejsze problemy z nadmiarem nagaru i przede  wszystkim wolniej się zużywają.

Zaufanie mechaników

Mechanicy, jako eksperci w swojej dziedzinie, poszukują produktów, które nie tylko ułatwią ich pracę, ale także zapewnią najlepszą ochronę dla silników, którymi się opiekują. Liqui Moly, ze swoją bogatą historią i udowodnioną jakością, staje się naturalnym wyborem dla profesjonalistów. Mechanicy mogą polegać na Liqui Moly, wiedząc, że każdy produkt jest wynikiem niemieckiej inżynierii i doświadczenia.

Liqui Moly to więcej niż marka olejów silnikowych-to obietnica jakości, innowacji i zaufania. Dla mechaników, którzy codziennie dążą do doskonałości w swojej pracy, Liqui Moly jest partnerem, na którym można polegać.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony