Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

4 miesiące temu  26.02.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Liqui Moly wprowadza dodatek do benzyny E10

Jak podaje Liqui Moly, dodatek do benzyny E10 niweluje skutki zwiększenia udziału bio dodatków w benzynie Pb95. Preparat zabezpiecza i czyści osady z wszystkich elementów układu wtryskowego, środek chroni przed zwiększoną zawartością wody w paliwie. Zastosowanie dodatku Liqui Moly E10 rekompensuje utratę mocy spowodowaną zastosowaniem paliwa E10. Poprawia zachowanie przy przyspieszaniu i zwiększa płynność.

Dodatek do benzyny E10

  • Doskonała ochrona przed korozją
  • Czyści układ paliwowy
  • Poprawia przyspieszenie
  • Przetestowany pod kątem współpracy z katalizatorami

Sposób użycia

Dodawany do paliwa we wszystkich 4- i 2-suwowych silnikach benzynowych, szczególnie do silników pojazdów. Nadaje się również do pojazdów dwukołowych. Opakowanie 150 ml wystarcza na od 35 do 70 litrów paliwa. Dodać zawartość puszki do paliwa. Mieszanie następuje automatycznie.

źródło: Liqui Moly Polska

Komentarze (1)

dodaj komentarz
  • ~ Nicck 1 miesiąc temu Socjalizm polega na tym, że stwarza się problemy, z którymi następnie dzielnie się walczy. Dodatek usprawiający działanie dodatku bio. Super, gratulacje. Czyli jednak powoduje utratę mocy silnika. Cytuję : Zastosowanie dodatku Liqui Moly E10 rekompensuje utratę mocy spowodowaną zastosowaniem paliwa E10. Dziękuję za uwagę.
    oceń komentarz 0 0 komentarz zgłoszony do moderacji
do góry strony