Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

2 miesiące temu  19.04.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 5

Millers Oils sponsorem tytularnym HRSMP
Strona 2 z 2

Również w naszym kraju uczestnicy HRSMP i ich samochody budzą nostalgię i fantastyczne wspomnienia u kibiców. Załogi startują samochodami przygotowanymi i oklejonymi na wzór rajdówek legendarnych polskich kierowców takich, jak m.in.: Marian Bublewicz, Janusz Kulig, Janusz Szerla czy Maciej Stawowiak. To zawodnicy, których pamięta i wspomina wielu rajdowych kibiców, szczególnie w regionach, gdzie od wielu lat organizowane są rundy mistrzostw Polski.

Rajdy samochodowe w Polsce mają długą i bardzo bogatą historię. Cykl Millers Oils HRSMP pozwala krzewić tę pasję i utrzymywać pamięć o tym, jak rajdy samochodowe wyglądały kiedyś.

Sześć wymagających rund

– Sami jesteśmy pasjonatami motoryzacji. Doceniamy współczesne rozwiązania, ale tętno podnoszą nam właśnie te „analogowe", wspaniałe konstrukcje sprzed kilku dekad. Wiemy, że rajdy historyczne mają ogromnym potencjał i niosą ze sobą ogromny ładunek pozytywnych emocji. Historyczne samochody budzą zainteresowanie kibiców, przywołują wspomnienia i wywołują uśmiechy na ich twarzach. Jesteśmy zatem dumni, że możemy wesprzeć tę wspaniałą inicjatywę tworząc Millers Oils HRSMP. Przed nami sześć niełatwych rund – sześć okazji do zobaczenia legendarnych rajdówek w akcji. Serdecznie zapraszam wszystkich fanów motoryzacji do oglądania stawki Millers Oils HRSMP na oesach i spotkania się z nami w parku serwisowym – zachęca Marcin Majcher, właściciel firmy DIFF – polskiego dystrybutora marki Millers Oils.

W sezonie 2024 zaplanowano sześć rund historycznego czempionatu, wszystkie rozgrywane na asfaltowych odcinkach specjalnych. Będą to:

26-28 kwietnia: 52. Rajd Świdnicki (Świdnica);
17-19 maja: Rajd Nadwiślański (Puławy);
7-9 czerwca: Valvoline Rajd Małopolski (Maków Podhalański i Wadowice);
8-10 sierpnia: Rajd Rzeszowski (Rzeszów);
13-15 września: Rajd Wisły (Wisła);
11-13 października: Rajd Śląska (Chorzów i Katowice).

Pierwszy odcinek specjalny sezonu 2024 ruszy w sobotę, 27 kwietnia o godz. 17.

Artykuł nadesłany

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony