ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

ponad rok temu  15.05.2010, ~ Administrator   

Najważniejszy jest precyzyjny wybór
Strona 3 z 6

OLEJE SILNIKOWE

Seria HPR
Oleje z serii HPR są wysoce wydajnymi smarami, zostały opracowane do użytku w wielu różnych warunkach oraz w różnych pojazdach, począwszy od nowoczesnych kompaktowych samochodów rodzinnych do wysokiej klasy supersamochodów, samochodów wyścigowych, z napędem 4WD, SUVów, lekkich i ciężkich pojazdów dostawczych oraz motocykli. Seria HPR zawiera oleje opracowane do użytku w silnikach benzynowych, diesla, diesla z DPF (seria HPR Diesel) oraz LPG (seria HPR Gas)

Seria 10 Tenths Premium
Oleje 10 Tenths Premium są wysoce wydajnymi, w pełni syntetycznymi olejami silnikowymi najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą ochronę na drodze i torze wyścigowym. Wszystkie produkty wykonane są z syntetyków PAO (grupa 4) i estrowych (grupa 5) i mają wysoką zawartość cynku, aby chronić silnik i minimalizować jego zużycie. Zawierają one również dodatek Extra 10 firmy Penrite w celu zapewnienia dodatkowej ochrony.

Seria 10 Tenths Racing
Oleje 10 Tenths Racing są wysoce wydajnymi, w pełni syntetycznymi olejami silnikowymi najwyższej jakości, które zapewniają doskonałą ochronę na drodze i torze wyścigowym. Wszystkie produkty wykonane są z syntetyków PAO (grupa 4) i estrowych (grupa 5) i mają wysoką zawartość cynku, aby chronić silnik i minimalizować jego zużycie. Mają gwarancję odporności na ścinanie, co oznacza, że nie tracą lepkości przez całą żywotność. Dzieje się tak, ponieważ oleje te nie zawierają dodatków nr VI, podwyższających indeks lepkości, które mają tendencję do ścinania się, przez co tracą swoją skuteczność, zwłaszcza gdy są stosowane w ekstremalnych warunkach wyścigowych.

Seria Enviro+
Oleje silnikowe Enviro+ to w pełni syntetyczne oleje silnikowe wykorzystujące najnowszą technologię low i mid SAPS, które zostały opracowane do najnowszych modeli paliwooszczędnych samochodów pasażerskich, lekkich samochodów dostawczych i samochodów ciężarowych, w tym tych wyposażonych w katalizatory o długiej żywotności, takie jak filtr cząstek stałych (DPF).

Seria Enviro+ została stworzona, aby zapewnić długotrwałą ochronę pojazdów oraz wydłużone okresy między wymianami oleju. Oleje te są również zatwierdzone przez producentów OEM, spełniając nowe wymagania gwarancji pojazdu. Seria obejmuje oleje do silników benzynowych i diesla.

Seria Everyday Plus
Seria olei półsyntetycznych Everyday Plus dostępna jest w 3 popularnych klasach lepkości: 5W-40, 10W-40 i 15W-40. Seria ta jest przeznaczona do wielu nowoczesnych pojazdów, w tym europejskich, azjatyckich i amerykańskich. Oleje te są odpowiednie do pojazdów benzynowych, LPG i diesli małej mocy.

Tagi: Automore, Penrite,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony