ReklamaBilbord - Osram 04.11-30.11 Kamila

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

ponad rok temu  15.05.2010, ~ Administrator   

Najważniejszy jest precyzyjny wybór
Strona 4 z 6

Seria Everyday
Oleje silnikowe serii Everyday są wysokiej jakości olejami mineralnymi, opracowanymi aby sprostać wymaganiom codziennej jazdy nowoczesnymi samochodami osobowymi oraz lekkimi i ciężkimi pojazdami dostawczymi. Seria oferuje idealną lepkość do warunków jazdy codziennej, spełnia również najnowsze normy branżowe wymagane przez producentów nowoczesnych pojazdów, w tym wymagania dotyczące dłuższych okresów wymiany oleju.

Seria Workshop / Trade Pro
Seria Penrite Pro to oleje silnikowe specjalnie opracowane dla warsztatów, dealerów samochodowych, profesjonalnych serwisów i centrów napraw pojazdów. Te profesjonalne oleje zostały wyprodukowane aby spełnić normy dotyczące oleju do większości amerykańskich, europejskich i azjatyckich pojazdów.

LUBRYKANTY DO AUTOMOBILI, POJAZDÓW ZABYTKOYWYCH I KLASYCZNYCH
Penrite ma zaszczyt być jedną z niewielu firm oferujących produkty przeznaczone specjalnie do automobili, pojazdów zabytkowych i klasycznych, wyprodukowanych przed 1970 r. Niektóre dodatki i składniki stosowane w nowoczesnych olejach, olejach przekładniowych, smarach, chłodziwach itp. mogą wywołać niekorzystny skutek w niektórych automobilach, pojazdach klasycznych i zabytkowych ze względu na zastosowane technologie w czasie produkcji. Niektóre stosowane metale, na przykład mosiądz i miedź, które były powszechnie używane do produkcji części w tamtym czasie, nie są kompatybilne z niektórymi najnowszymi technologiami stosowanymi w nowoczesnych olejach. Dlatego też pojazdy te wymagają specjalnych smarów. Penrite produkuje pełną gamę produktów odpowiednich do stosowania ze starszymi technologiami, oferując produkty zgodne ze specyfikacjami podanymi przez producenta, zapewniającymi prawidłowe działanie tego pojazdu.

OLEJE PRZEKŁADNIOWE I DO MECHANIZMÓW RÓŻNICOWYCH
Oleje Penrite do przekładni manualnych zawierają specjalne modyfikatory tarcia, aby uzyskać płynną zmianę przełożenia biegów na okres użytkowania oleju. Nasza seria olei przekładniowych wykorzystuje technologię Clear Gear, aby utrzymać części w czystości i wydłużyć ich żywotność. Seria mineralnych olei przekładniowych może być stosowana zarówno w mechanizmach różnicowych hypoidalnych, jak i z mechanicznym ograniczeniem poślizgu.

PŁYNY DO PRZEKŁADNI AUTOMATYCZNYCH
Penrite produkuje szereg płynów do przekładni automatycznych (ATFS), które mogą być stosowane w samochodach pasażerskich oraz pojazdach dostawczych i ciężarowych. Mogą być również stosowane jako płyny do kompresora lub jako płyny do układu wspomagania kierownicy, gdy wymagany jest płyn do przekładni automatycznych.

Tagi: Automore, Penrite,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony