ReklamaB1 - breck 04.06-30.06 Kamila

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

8 miesięcy temu  02.10.2018, ~ Administrator   

Powstała strona internetowa RAVENOL PROFESSIONALS

Ravenol informuje o nowej stronie internetowej RAVENOL PROFESSIONALS! Witryna www.professionals.ravenol.pl składa się z kilku wyodrębnionych tematycznie podstron takich jak informacje o sieci,m produkty, urządzenie ATF oraz sieć warsztatów - interaktywna mapa warsztatów sieci RAVENOL PROFESSIONALS.

Na stronie znajdziemy również konfigurator doboru oleju - narzędzie, które dobierze odpowiedni olej Ravenol do skrzyni biegów lub silnika dla dowolnego pojazdu. Warsztaty sieci Ravenol Professionals mogą również skorzystać z pomocy ekspertów sieci w zakresie przeprowadzenia regeneracji konwerterów, a nawet regeneracji całej automatycznej skrzyni biegów. Moduły „regeneracja konwerterów” oraz „regeneracja skrzyń” dostarczą zainteresowanym mechanikom wszystkich niezbędnych informacji.

Ponadto na stronie znajduje się interaktywny moduł promujący najlepsze warsztaty należące do sieci Ravenol Professionals, które polecane są przez Ravenol Professionals wszystkim użytkownikom pojazdów.

Po zalogowaniu na stronę użytkownicy otrzymują dostęp do rozbudowanej bazy procedur wymiany olejów ATF, bazy wiedzy zawierającej artykuły i filmy szkoleniowe oraz dostęp do ekspertów pomocy technicznej i rzeczoznawców. Uczestnicy sieci uzyskują również dostęp do informacji o programie lojalnościowym, w którym za zgromadzone poprzez zakupy produktów smarnych punkty mogą wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Strona www.professionals.ravenol.pl ma na celu ułatwić i usprawnić prowadzenie serwisu olejowego każdemu warsztatowi, który będzie należał do sieci oraz wspierać warsztat poprzez globalną strategię promocji i reklamy marki RAVENOL w Polsce.

Tagi: Ravenol,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony