Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

ponad rok temu  21.07.2010, ~ Administrator   

Premiera Platinum Ultor Futuro na MASTER TRUCK

Oferowany przez spółkę ORLEN OIL produkt powstał w oparciu o wysokogatunkowy olej bazowy, który w połączeniu z perfekcyjnie dobranymi dodatkami uszlachetniającymi zapewnia wydłużoną żywotność silnika i gwarantuje utrzymanie jego maksymalnej mocy, nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Zastosowanie Platinum Ultor Futuro 15W-40 pozwala ponadto na wydłużenie okresu między wymianami oleju, jak również na zmniejszenie zużycia paliwa i poziomu zanieczyszczenia środowiska naturalnego, czego dowodem są rygorystyczne normy EPA Tier I i II (Environmental Protection Agency – amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska) w zakresie emisji NOx (tlenku azotu) oraz PM (cząstek stałych), a także wymagania światowej klasyfikacji jakości Global DHD-1, które spełnia proponowany przez firmę ORLEN OIL produkt.
- Zaawansowane technologie wykorzystane przy produkcji Platinum Ultor Futuro sprawiają, że wprowadzony przez spółkę olej nie tylko spełnia wymagania norm emisji spalin Euro 5, ale dodatkowo ACEA E9-08 może w przyszłości stanowić minimalny poziom wymagań przyszłej normy Euro 6 – mówił Sebastian Żywczyk, kierownik działu motoryzacji ORLEN OIL. – Nie bez znaczenia pozostaje również kompatybilność oleju Platinum Ultor Futuro ze wszystkimi urządzeniami obróbki spalin zarówno EGR- SCR, DOC jak i DPF.
Platinum Ultor Futuro 15W-40 należy do grupy najnowocześniejszych środków smarowych oferowanych przez firmy na całym świecie. Olej ten spełnia również normy najważniejszych producentów samochodów, wśród których znajdują się MAN, Volvo czy Renault.
Spółka ORLEN OIL postanowiła zaprezentować swój produkt podczas VI Międzynarodowego Zlotu Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych, który w dniach 9-11 lipca zgromadził dziesiątki tysięcy pasjonatów samochodów ciężarowych.

[img_full]7343|8100[/img_full]


- Charakter organizowanego od 2005 roku Zlotu MASTER TRUCK w sposób idealny wpisuje się w strategię firmy ORLEN OIL posiadającej rozbudowaną ofertę środków smarowych przeznaczonych do smarowania silników samochodów ciężarowych – mówił Zbigniew Ziemianin, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.
Firma ORLEN OIL jest producentem całej gamy olejów z rodziny PLATINUM Ultor przeznaczonych do silników samochodów ciężarowych, autobusów oraz ciężkiego sprzętu. W ofercie produktowej Platinum Ultor znajdują się m.in. oleje do nowoczesnych silników spełniających normy Euro 5 i Euro 4 oraz starszych konstrukcji budowlanych funkcjonujących w oparciu o wymogi norm Euro 3, 2, i 1.
- Nieustannie rozwijamy ofertę produktów dedykowanych dla segmentu samochodów ciężarowych i jesteśmy dumni z naszego strategicznego partnerstwa na największej w Polsce imprezie skierowanej do właścicieli i pasjonatów samochodów ciężarowych – powiedział Dawid Niedojadło, kierownik działu marketingu.
Zlot MASTER TRUCK to z jednej strony piękne ciężarówki, a z drugiej duża dawka dobrej zabawy. Uczestnicy imprezy poza możliwością zobaczenia pięknych pojazdów mają możliwość uczestnictwa w licznych koncertach i konkursach, które stanowią dodatkową atrakcję organizowanego corocznie spotkania.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony