ReklamaB1 - breck 04.06-30.06 Kamila

Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

Warto wiedzieć

Wydarzenia

8 miesięcy temu  28.09.2018, ~ Administrator   

Total ogłasza konkurs

Projekt Startupper Roku wspierają w Polsce m.in. Ambasada Francji oraz Francusko-Polska Izba Gospodarcza. Na zdjęciu (od lewej): Benoit Pimont (Dyrektor Generalny Total Polska), Monika Constant (Dyrektor CCIFP), Philippe Gassmann (Ambasada Francji).

By móc się rozwijać, pomysły potrzebują energii! Po sukcesie pierwszej edycji, rozpoczętej w 2015 roku w ponad 30 krajach Afryki, Total wznawia w 2018 roku inicjatywę Challenge Startupper Roku, tym razem na skalę światową w blisko 60 krajach na wszystkich kontynentach.

Projekt Startupper Roku prowadzony przez Total, edycja 2018-2019, będzie wspierać i nagradzać młodych lokalnych przedsiębiorców, zarządzających projektem lub własną firmą ze stażem nie dłuższym niż 2 lata, niezależnie od sektora działalności. W każdym z uczestniczących w konkursie krajów[1] lokalne jury, składające się z ekspertów i partnerów projektu, wyłoni trzech zwycięzców. 

Zgłoszone projekty będą oceniane według trzech poniższych kryteriów:

 • innowacyjność;
 • wpływ na środowisko lokalne i na ogół społeczeństwa;
 • wykonalność i potencjał rozwojowy.

Każdy zwycięzca otrzyma tytuł „Startuppera Roku” i będzie mógł skorzystać z pomocy finansowej (pierwsze miejsce 50.000 PLN, drugie miejsce 30.000 PLN, trzecie miejsce 20.000 PLN), profesjonalnego wsparcia ekspertów oraz kampanii komunikacyjnej w celu zwiększenia widoczności projektu. Nowością w tym roku jest nagroda „Przedsiębiorcza Kobieta Roku” dla każdego kraju, stworzona z myślą o wsparciu dla przedsiębiorczych kobiet. Ta specjalna nagroda, uzupełniająca inne nagrody, ma za zadanie zachęcić więcej pań do udziału w konkursie „Startupper Roku”. Laureat pierwszego miejsca powalczy również ze zwycięzcami z całego świata o jedną z sześciu nagród dla „Wielkiego Regionalnego Zwycięzcy” .

Oprócz wyzwań związanych z przedsiębiorczością, konkurs „Startupper Roku” potwierdza zaangażowanie w rozwój społeczno-gospodarczy wszystkich krajów, w których działa Grupa Total. Przyczynia się także do lokalnego wzmocnienia tkanki społecznej poprzez wsparcie najbardziej innowacyjnych przedsiębiorców przy realizacji ich projektów.   

Rejestracja kandydatów będzie możliwa od 9 października, bezpośrednio na stronie internetowej: https://startupper-of-the-year-challenge.total.com/pl. Kandydaci będą mieli czas na wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 13 listopada.

Tagi: Total, startup

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony