Paliwa i oleje

Paliwa i oleje

miesiąc temu  18.03.2024, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Zmiana na stanowisku prezesa Liqui Moly Polska

LIQUI MOLY Polska ogłasza zmianę na stanowisku prezesa zarządu. Dotychczasowego prezesa, Przemysława Bryłę, w dniu 18 marca 2024 zastąpił, dotychczasowy członek zarządu Piotr Kasprzak.

Przemysław Bryła, który pełnił swoją funkcję przez niemal 6 lat, a z LIQUI MOLY jest związany od 14 lat, odegrał kluczową rolę w rozwoju marki LIQUI MOLY w Polsce. Pod jego zarządem Firma zwiększyła 2,5 krotnie przychód i stała się liderem w sprzedaży dodatków do paliw i oleju. Jednym z ważniejszych sukcesów Liqui Moly w tym okresie było stworzenie i rozwój sieci warsztatów LIQUI MOLY PRO LINE SERWIS.

Piotr Kasprzak, powracający na stanowisko prezesa LIQUI MOLY Polska Sp. z o.o., to osoba o ugruntowanej reputacji, z wieloma sukcesami w branży motoryzacyjnej. Obejmując fotel prezesa zarządu, będzie chciał przekuć zdobyte w ostatnich latach doświadczenia, w nową strategię dla marki LIQUI MOLY w Polsce.

- Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach Poznań Motor Show w dniach 04-07 kwietnia. Będzie to doskonała okazja do spotkania się za z nami i porozmawiania osobiście o naszych planach na przyszłość i zobaczenia naszych nowości produktowych. Piotr Kasprzak oczywiście będzie również tam obecny - zachęcają przedstawiciele firmy.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony