Opony

Opony

ponad rok temu  13.10.2020, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Promocja Michelin na sezon wymiany opon

Marka Michelin przygotowała promocję dla kierowców planujących wymianę opon w związku z nadchodzącym sezonem zimowym. Każda osoba, która kupi komplet opon całorocznych lub zimowych, otrzyma kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych. Promocja trwa od początku października do końca grudnia 2020 roku.

Akcja specjalna Michelin została zaplanowana z myślą o okresowej wymianie ogumienia. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy w jednym ze stacjonarnych punktów sprzedaży kupić komplet opon całorocznych lub zimowych Michelin wraz z usługą montażu i zarejestrować się na stronie https://promo.michelin.pl/. W zamian kierowcy otrzymują kartę przedpłaconą do wykorzystania na stacjach benzynowych w Polsce posiadających terminal płatniczy i akceptujących transakcje kartami Mastercard. Promocją są objęte zarówno opony osobowe i do samochodów SUV, jak i opony do pojazdów dostawczych. Wartość nagrody zależy od rozmiaru kupionego ogumienia:

  • do samochodów osobowych i SUV w rozmiarze 18" lub większym = 200 zł
  • do samochodów osobowych i SUV w rozmiarach 16"-17" = 100 zł
  • do samochodów dostawczych w rozmiarach 15"-17" = 100 zł

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania puli nagród. Więcej szczegółów i regulamin akcji znaleźć można na stronie https://promo.michelin.pl/.

Tagi: Michelin,

Komentarze (1)

dodaj komentarz
do góry strony