Opony osobowe

Opony osobowe

ponad rok temu  08.12.2021, ~ Administrator - ,   Czas czytania 5

Kumho Tire radzi – eksploatacja opon w zimie
Strona 2 z 2

Opona Kumho WinterCraft WP72, zimowa opona klasy premium, została zaprojektowana specjalnie dla wysokiej klasy samochodów osobowych. Taka konstrukcja daje tej oponie kilka atutów: mniejszy hałas i większy komfort jazdy (nawet zimą), co z kolei poprawia właściwości jezdne samochodu i bezpieczeństwo jazdy.

Jeżeli jesteś właścicielem samochodu typu SUV, najlepszym rozwiązaniem jest opona Kumho  WinterCraft WS71, która jest produktem przeznaczonym wyłącznie dla SUV-ów, gdzie zastosowano specjalną konstrukcję opony dla pojazdów z wysoko położonym środkiem ciężkości, o zwiększono jej trwałości oraz znacznie poprawiono siłę hamowania na zaśnieżonych lub oblodzonych drogach.

KUMHO TIRE jeden z największych producentów opon na świecie, o ponad 60-letniej historii opartej na innowacyjnym podejściu do rozwoju produktów, ekspansji rynkowej, postępu technicznego i świadomości ekologicznej. Kumho dąży do zapewnienia optymalnej obsługi i dostarczania wyjątkowych wrażeń z jazdy naszym klientom na całym świecie. Firma z siedzibą w Korei Południowej, w Seulu dystrybuuje opony do przeszło 180 krajów na świecie. Kumho Tire zawarł strategiczne partnerstwo z klubami sportowymi Tottenham Hotspur i Bayer 4 Leverkusen.

źródło: Kumho Tire

Tagi: Kumho Tire,

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony