Opony osobowe

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  30.03.2019, ~ Administrator   

Michelin na Poznań Motor Show. Nowe opony oraz subiektywna nagroda!

Dziś trzeci dzień targów Poznań Motor Show. Co w branży oponiarskiej? Zaglądamy  na stoisko Michelin, które prezentuje po raz pierwszy w Polsce innowacyjną oponę sportową MICHELIN Pilot Sport 4 SUV zaprojektowaną do SUV-ów o wysokich osiągach oraz oponę MICHELIN Pilot Sport Cup2 R stworzoną z myślą o kierowcach lubiących sportową jazdę i rywalizację na torach wyścigowych, która choć przeznaczona do aut o ultrawysokich osiągach, jest jednocześnie homologowana do użytku na drogach publicznych.

Nowe opony podczas spotkania dla mediów przedstawił kierowca rajdowy Krzysztof Hołowczyc. Opona MICHELIN Pilot Sport 4 SUV została pokazana na Mercedesie GLC, a MICHELIN Pilot Sport Cup2 R na Porsche GT3 RS.

Oba produkty prezentowane były trzy tygodnie temu na targach w Genewie, gdzie miała miejsce ich światowa premiera. Zobaczcie TUTAJ naszą relację filmową z Genewy.

Nagroda dla Michelin!

Nagrody Motor Show Awards to konkurs o dość specyficznym charakterze. Jedynym kryterium wskazania laureata jest subiektywna ocena poszczególnych członków jury. Pod uwagę brane jest wszystko to, co związane z motoryzacją. Warunek jest tylko jeden – produkt lub osoba muszą być dostępne na targach Poznań Motor Show.

Dziennikarz motoryzacyjny Kuba Bielakswoją nagrodę wręczył Michelin - wskazując, że ten producent ogumienia regularnie bierze udział w targach Poznań Motor Show, zdominowanych przez producentów samochodowych. Uzasadniając wybór wspomniał też o innowacyjnych produktach tej marki dostępnych na rynku. Nagrodę odebrał Andrzej Studziński.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony