ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Opony osobowe

Ogumienie

Opony

Opony osobowe

Promocje

AKCJA ZIMA

ponad rok temu  20.11.2017, ~ Administrator   

Zimowa promocja „FALKEN sagt Tanke

Jeśli ktoś nie ma jeszcze opon zimowych, przy zakupie opon zimowych FALKEN nadal może zdobyć talon na paliwo i zakupy w Aral (w Austrii BP) na kwotę 20 euro: Z uwagi na dużą popularność promocji Tanke, została ona przedłużona do 30 listopada 2017.

Od 15 września 2017 FALKEN wspiera swoich dystrybutorów w Niemczech, Austrii, Bułgarii, Polski i Słowenii poprzez promocję „FALKEN sagt Tanke": za zakup zestawu opon zimowych FALKEN serii EUROWINTER HS449, EUROWINTER HS449 Runflat, EUROWINTER HS01, EUROWINTER HS01 SUV lub EUROALL SEASON AS200, rozmiary od 16 cali, FALKEN dołącza talon na tankowanie i zakupy Aral (w Austrii BP) o wartości 20 euro. Poza tym wszyscy uczestnicy mają szansę na wygranie ekskluzywnej deski snowboardowej FALKEN.

W Niemczech FALKEN uzupełnia tę promocję o ponowną współpracę z organizatorem nietypowych wydarzeń, firmą mydays: w loterii rozlosowanych zostanie 100 talonów na nietypowe wydarzenia o wartości po 100 euro.

Ta akcja funkcjonuje na wszystkich poziomach: wspiera zarówno procesy sell-in jak i sell-out, oferuje klientom końcowym dodatkowe korzyści związane z zakupem opon Falken. Wykorzystujemy je jako platformę komunikacyjną we wszystkich mediach od Facebooka do TV - komentuje Stephan Cimbal, dyrektor ds. marketingu w Falken Tyre Europe GmbH.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony