Opony ciężarowe

Ogumienie

Opony

Opony ciężarowe

ponad rok temu  01.02.2021, ~ Administrator   

Nawet do 3600 zł zwrotu za zakup opon Michelin

Do 31 marca bieżącego roku trwa akcja promocyjna Michelin, w której klienci, kupując co najmniej sześć wybranych opon ciężarowych X® Multi™, mogą liczyć na zwrot 100 zł za każdą zakupioną oponę.

Żeby móc wziąć udział w akcji klient musi zakupić przynajmniej sześć opon, z kolei górna granica to 36 sztuk. Każdy zakup ponad ten wskaźnik nie będzie uwzględniany dodatkowo w rozliczeniu promocji. Akcja skierowana jest do klientów ostatecznych, a więc flot ciężarowych oraz firm transportowych.

Każda zakupiona opona Michelin X® Multi™ (przy założeniu, że będzie ich co najmniej sześć) w rozmiarze 22,5’’ to zwrot w kwocie 100 zł, za pozostałe opony klient będzie mógł liczyć na zwrot 65 zł/sztuka. Lista opon biorących udział w programie oraz jego szczegóły znajdują się na specjalnej stronie akcji.

Żeby zostać laureatem promocji wystarczy wykonać cztery proste kroki:

 1. Założyć konto na portalu Michelin MyPortal, co potrwa nie dłużej niż minutę. Użytkownicy, którzy mają już w portalu swoje konto mogą pominąć ten krok.

 2. Zalogować się, używając swojego loginu MyPortal na stronie www.program.ciezarowki.michelin.pl. Na tym etapie obowiązkowo należy zaakceptować regulamin i uzupełnić dane swojej firmy, łącznie z podaniem prawidłowego numeru rachunku bankowego.
 3. Kupić co najmniej sześć wybranych nowych opon z gamy Michelin X® Multi™ najpóźniej do 31 marca 2021 roku w jednym z wybranych punktów sprzedaży. Maksymalna liczba zakupionych opon biorących udział w akcji to 36.
 4. Do 15 kwietnia 2021 roku wgrać fakturę zakupową, która musi być zaakceptowana przez Michelin. Zwroty realizowane będą w terminie do 30 kwietnia 2021 roku na podstawie not księgowych.

To wszystko! Przy spełnieniu tych warunków i zakupie opon w rozmiarze 22,5’’ można uzyskać łączy zwrot w kwocie aż 3600 zł!

Lista punktów sprzedaży biorących udział w programie dostępna jest na stronie www.program.ciezarowki.michelin.pl. Szczegółowy regulamin promocji zawarty jest również w Katalogu Online.

Tagi: Michelin,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony