Felgi

Felgi

ponad rok temu  02.12.2022, ~ Administrator - ,   Czas czytania 3 minuty

Alcar! Czas na nowy sezon 2023!

To już mała tradycja, że pod koniec każdego roku Grupa ALCAR prezentuje nowe wzory felg aluminiowych na kolejny sezon. W swoich projektach projektanci zawsze starają się odpowiadać na współczesne trendy i zapotrzebowanie, dlatego i tym razem nie będzie inaczej!

Od nowego roku dostępne będą aż 4 zupełnie nowe modele felg, łącznie 9 wersji kolorystycznych:
- AEZ ALASKA BLACK (czarny z połyskiem)
- AEZ ALASKA DARK (czarny z połyskiem, polerowany front)
- AEZ MONTREAL BLACK (czarny z połyskiem)
- AEZ MONTREAL DARK (czarny z połyskiem, polerowany front)
- DOTZ FUJI DARK (czarny, polerowany front)
- DOTZ FUJI GOLD (złoty) - DOTZ FUJI GREY (antracytowy)
- DOTZ LONGBEACH BLACK (czarny z połyskiem)
- DOTZ LONGBEACH DARK (czarny z połyskiem, polerowany rant)

AEZ ALASKA BLACK & DARK AEZ 
To marka premium, która zdecydowanie otwarta jest na nowe możliwości jakie niesie rynek motoryzacyjny, wpisując się we wszystkie nowoczesne trendy. Widać to w szczególności po takich wzorach jak najnowsza obręcz AEZ Alaska, czyli pierwsza felga aluminiowa specjalnie zaprojektowana z myślą o coraz bardziej rozwijającym się segmencie elektrycznych samochodów sportowych. W tym miejscu warto wspomnieć, iż wzór posiada homologację ECE do takich modeli jak, m.in. Porsche Taycan i Audi e-tron GT. Alaska występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, tj. czarny z połyskiem oraz czarny z połyskiem i dodatkowo polerowana od frontu.

AEZ MONTREAL BLACK & DARK
Jak można określić nową AEZ Montreal? Elegancka, praktyczna oraz ze sportowym pazurem. Prosty układ ramion w postaci pięciu podwójnych szprych na pierwszy rzut oka może wydawać się bardzo zachowawczy, ale jak zawsze nasi projektanci zadbali o detale! AEZ Montreal dark jest dostępna w kolorze czarnym z połyskiem, ale została wzbogacona o polerowane od frontu elementy, które przyciągają wzrok i dodają charakteru, natomiast wzór w wersji black jest stonowany, nowoczesny i przede wszystkim elegancki. Felga posiada także wiele aplikacji VTA i ECE i dostępna jest w rozmiarach od 7x18 do 8,5x20 cali. AEZ Montreal to doskonały wybór do wielu aut, który zdecydowanie podkreśli walory samochodu oraz podrasuje jego wygląd.

DOTZ FUJI DARK & GOLD & GREY
Pełny detali, nieszablonowy, oryginalny i lekko szalony, najnowszy wzór od DOTZ zaskoczy wielu. Ale my lubimy zaskakiwać, dlatego na nowy sezon proponujemy bardzo nowoczesny i efektowny projekt felgi, który rzuca się w oczy i ma być zdecydowanym dodatkiem do auta, który określi jego styl i nada charakteru. To nie jest standardowy wzór, ponieważ DOTZ Fuji to felga niezwykle ekspresyjna, która zaskakuje każdym swoim elementem m.in. takim jak „siatka” połączonych ze sobą podwójnych cieniutkich szprych, z których jedna „przecina” i zachodzi na drugą. To oczywiście nie koniec wrażeń w przypadku tego projektu, ponieważ proponujemy ją w aż trzech wariantach kolorystycznych, czyli czarnym z polerowanym frontem, antracytowym i… złotym!

DOTZ LONGBEACH BLACK & DARK
To stało się faktem. Jest to pierwszy model felgi aluminiowej marki DOTZ zaprojektowany z myślą o SUV-ach. To auta, które w ostatnich latach zyskują na popularności i cieszą się dużym zainteresowaniem, więc nie może zabraknąć i nas w tym segmencie. A nasza odpowiedź na ten trend to DOTZ LongBeach. Ramiona w kształcie litery Y, zbiegające się ku centrum felgi, zdecydowany oraz sportowy design i skupienie na detalach to całość składająca się na wygląd nowej felgi aluminiowej, która przekształci niejeden SUV w przyciągający wzrok samochód. Dostępna w rozmiarach od 9x20 do 10,5x22 cali, co wyraźnie pokazuje, iż jej przeznaczeniem są SUV-y, od średnich do bardzo dużych!

Więcej na stronie ALCAR:

AEZ: https://www.alcar.pl/felgi-aluminiowe/aez/
DOTZ: https://www.alcar.pl/felgi-aluminiowe/dotz/

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony