Chemia w warsztacie

Chemia w warsztacie

Artykuł sponsorowany

ponad rok temu  09.04.2020, ~ Administrator   

Bez alkoholu, skuteczny na koronawirusy. Środek do dezynfekcji MA Professional

MA PROFESSIONAL przedstawia produkt do dezynfekcji powierzchni DezoFast. To produkt dedykowany m.in. do warsztatów samochodowych, który znajdzie swoje zastosowanie także w biurze czy toalecie.

- Wysokiej jakości produkt przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni zmywalnych. Środek jest pozbawiony alkoholu i charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością w działaniu na koronawirusy. Skutecznie dezynfekuje powierzchnie, a przy tym zwalcza wszelkie znajdujące się na nich wirusy, grzyby, bakterie i spory. Produkt jest profesjonalny i zaleca się przed jego użyciem zapoznać się z wszystkimi informacjami zamieszczonymi na etykiecie. Producent dołożył wszelkich starań, aby MA PROFESSIONAL – DezoFast dezynfekcja powierzchni spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów - czytamy w informacji MA Professional.

Produkt posiada pozwolenie Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych nr 8010/20. Więcej o produkcie TUTAJ.

Sposób użycia

1. Za pomocą mopa, ściereczki, trygera lub poprzez zanurzenie rozprowadzić równomiernie produkt.

2. Przeprowadzenie dezynfekcji w warunkach czystych wymaga usunięcia brudu i kurzu z powierzchni poddawanych dezynfekcji, powierzchnie należy wstępnie umyć.

3. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po osiągnięciu wymaganego czasu dezynfekcji całkowicie spłukać wodą o jakości wody pitnej.

4. Wentylacja nie jest wymagana.

5. Stosować w temperaturze około 20°C.

Karta produktu

Zalety

 • Skuteczny na koronawirusy
 • Dezynfekuje powierzchnie
 • Zabija bakterie i grzyby

Właściwości

Obowiązkowa pozycja w ofercie marki MA PROFESSIONAL. Wysokiej jakości produkt przeznaczony do dezynfekcji wszelkich powierzchni zmywalnych. Środek jest pozbawiony alkoholu i charakteryzuje się bardzo dużą skutecznością w działaniu na koronawirusy. Skutecznie dezynfekuje powierzchnie, a przy tym zwalcza wszelkie znajdujące się na nich wirusy, grzyby, bakterie i spory. Produkt jest profesjonalny i zaleca się przed jego użyciem zapoznać się z wszystkimi informacjami zamieszczonymi na etykiecie. Producent dołożył wszelkich starań, aby MA PROFESSIONAL – DezoFast dezynfekcja powierzchni spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

 • 6
  ZADOWOLONY
 • 3
  ZASKOCZONY
 • 2
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony