ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Chemia w warsztacie

Chemia w warsztacie

ponad rok temu  07.11.2017, ~ Administrator   

Organika będzie promować swoje produkty

Od października br. Organika S.A. – producent chemii gospodarczej, motoryzacyjnej i przemysłowej - nawiązała stałą współpracę z agencją reklamową Pitted Cherries.

W ramach synergii, agencja Pitted Cherries zajmie się obsługą firmy w mediach społecznościowych, a także promocją wybranych kategorii produktowych.

Przedsięwzięcie rozpoczęliśmy od stworzenia planu i koncepcji kreatywnej komunikacji na Facebook’u , co już przynosi pierwsze efekty. W planach mamy także promowanie produktów, realizację sesji fotograficznych i wsparcie kampanii reklamowych. W przyszłości nasze działania marketingowe będą wykraczać poza Social Media – mówi Michał Maciejewski, Strategy Director w Pitted Cherries.
Chcieliśmy wprowadzić nasz fanpage na wyższy poziom. Potrzebowaliśmy świeżego spojrzenia, kreatywnych pomysłów i dobrego contentu, dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Pitted Cherries - dodaje Katarzyna Trzpil p.o. Dyrektor Marketingu w Organika S.A.

Początki Organika S.A. sięgają 1903 roku. Przez lata działalności profil firmy ulegał przemianom zgodnym z potrzebami gospodarki. Dziś Organika S.A. jest jednym z czołowych producentów chemii gospodarczej, motoryzacyjnej i przemysłowej. Jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną jest największą grupą kapitałową w Polsce. Firma wciąż poszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek nowe produkty.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 1
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony