ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Chemia w warsztacie

Chemia w warsztacie

ponad rok temu  13.11.2017, ~ Administrator   

ProElite - chemia i kosmetyki dla motoryzacji
Strona 1 z 2

Firma ProElite jest polskim producentem specjalizuje się w produkcji preparatów chemicznych do mycia i pielęgnacji samochodów, specjalistycznych preparatów czyszczących oraz chemii obiektowej dla biura, gastronomi i przemysłu.

- Posiadamy 14 letnie doświadczenie w branży. Od początku w procesie tworzenia produktów stawiamy na unikatowość rozwiązań oraz zaawansowane nowatorskie technologie i własne receptury - opowiadają przedstawiciele firmy.

Preparaty firmy ProElite produkowane są na bazie surowców dostarczanych przez największych producentów na świecie, takich jak BASF, AKZO NOBEL. Surowce tych firm są gwarancją najwyższej jakości i czystości, dzięki czemu nasze produkty są jednym z najlepszych na rynku. Stały kontakt z dostawcami, uczelniami wyższymi, wymiana doświadczeń i wiedzy pozwala nam na ciągłe doskonalenie swoich produktów poprzez wprowadzanie światowych nowości z dziedziny chemii. Własny dział technologiczny, laboratorium i linia produkcyjna pozwala wykonać preparat na specjalne zamówienia klienta, dostosowany do jego indywidualnych wymagań i potrzeb.

- Nasz nowoczesny kompleks produkcyjny spełnia wszelkie wymogi ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy. Wysoki standard techniczny hal produkcyjnych, szereg restrykcyjnych procedur oraz odpowiedni dobór komponentów zostało potwierdzone przez niezależną jednostkę audytorską TÜV Rheinland certyfikatem ISO 9001 – 2005. Działając zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy w 2015 r. zostaliśmy wyróżnieni przez Państwową Inspekcję Pracy - dodają przedstawiciel ProElite.

Chemia samochodowa

 • Myjnie: ręczne, samoobsługowe, automatyczne, tir – owskie, indywidualny odbiorca (przydomowe mycie ciśnieniowe)

Kosmetyki samochodowe

 • Punkty czyszczące i pielęgnujące samochody, autodetailing, indywidualny odbiorca

Najciekawsze produkty

NANO FACTOR – płyn do bezdotykowego mycia ciśnieniowego pojazdów dla myjni i stosowania indywidualnego

TYP – płyn/koncentrat

Preparat stworzony w oparciu o nanotechnologię. Innowacyjność tego produktu polega na użyciu cząsteczek o niewielkich rozmiarach. Nanocząsteczki wydłużają i rozszerzają czas działania preparatu nadając mu unikatowe właściwości poprzez efektywną mikropenetrację mytych powierzchni i dotarcie do miejsc trudno dostępnych. Antystatyczne właściwości ograniczają i opóźniają ponowne osadzanie się brudu. Wszystko to sprawia, że Nano Factor jest bardziej wydajny niż konkurencyjne płyny dostępne na rynku. Koszt umycia auta jest niższy o ok. 50% co generuje duże oszczędności dla właściciel myjni i klientów indywidualnych.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony