Chemia w warsztacie

Chemia w warsztacie

ponad rok temu  19.07.2023, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Sposób na utrzymanie czystości w zakładzie

Większość zanieczyszczeń w warsztacie można usunąć za pomocą czyściw bawełnianych. Bywa jednak, że na częściach maszyn pozostają resztki smaru czy oleju, a tych nie można tak po prostu zetrzeć. W tym celu można wykorzystać myjki wysokociśnieniowe, o które niedawno uzupełniona została oferta firmy Mewa – również w ramach kompleksowej usługi, jako uzupełnienie procesu czyszczenia z użyciem czyściw bawełnianych.

Strumień biologicznego płynu czyszczącego kierowany jest pod wysokim ciśnieniem (do 80 barów) na daną część. Dzięki zastosowaniu dyszy wysokociśnieniowej można dokładnie i skutecznie czyścić nawet te silnie zabrudzone o skomplikowanych kształtach. Duża powierzchnia robocza wanny umożliwia natomiast usuwanie zanieczyszczeń także z większych części, a zastosowanie mikroorganizmów w płynie czyszczącym o neutralnym pH gwarantuje długą żywotność urządzenia i tym samym stanowi zrównoważone rozwiązanie przyjazne dla środowiska.
Myjki zaopatrzone w pędzle czyszczące już od dłuższego czasu stanowią część oferty usług firmy Mewa. Gama obejmuje małe myjki mobilne, które można łatwo przemieszczać na terenie zakładu lub warsztatu, a także myjki o powierzchni roboczej umożliwiającej czyszczenie dużych części maszyn.
Klienci firmy mogą korzystać z myjek przeznaczonych dla części maszyn w ramach kompleksowego pakietu usług. Myjki dostarczane przez pracowników Mewy są od razu gotowe do użytku, a pracownicy danego zakładu lub warsztatu – szkoleni z obsługi. Pracujące urządzenia są regularnie, w uzgodnionych odstępach czasu, sprawdzane i serwisowane.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony