ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Chemia w warsztacie

Chemia w warsztacie

AKCJA ZIMA

ponad rok temu  20.12.2017, ~ Administrator   

Zimowa ochrona nadwozia

Jedni zimę kochają, drudzy nienawidzą, jednak jedno jest pewne, że nie jest to specjalnie korzystna pora roku dla samochodów. Nie tylko chodzi tutaj tylko o silnik, wszystkie układy i podzespoły, ale także o nadwozie. Gumowe i plastikowe elementy, pod wpływem zimnego i wilgotnego powietrza zachowują się podobnie, jak ludzka skóra – niezabezpieczone niszczą się i pękają.

Dlatego, aby tego uniknąć warto przygotować samochód do niskich temperatur poprzez zastosowanie specjalnych środków ochronnych, takich jak BIZOL Silicone+ L51, który służy do nawilżania i zabezpieczania gumowych i plastikowych części. Produkt stworzony na bazie polidimetylosiloksanu ma neutralne pH, dzięki kombinacji dodatków jest odporny na wilgoć, słabe kwasy i zasady oraz niekorzystne warunki pogodowe. Zabezpieczone powierzchnie nie przymarzają i pozostają elastyczne nawet w ekstremalnie niskich temperaturach.

BIZOL Silicone+ L51 zapobiega zamarzaniu i wysychaniu gumowych części oraz niweluje skrzypienie i piszczenie plastikowych elementów nadwozia. Spray może być stosowany, m.in. na uszczelki przy drzwiach samochodowych, szyberdach, zderzaki, tablice rozdzielcze, drzwi przesuwne, itp. Dostępny jest w opakowaniu 400 ml z dyszą natryskową i rurką przedłużająca, która zapewnia precyzyjną aplikację.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony