Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

Wydarzenia

ponad rok temu  08.06.2017, ~ Administrator   

AC S.A. laureatem rankingu Innowacje 2016

Spółka AC zwyciężyła w rankingu Innowacje Kuriera Porannego. 10. Gala Innowacje 2016 odbyła się 22 maja w Centrum Kultury kampusu Uniwersytetu w Białymstoku. Nagrodę z rąk kapituły odebrał Tomasz Cybulko – Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju.

AC S.A. doceniona została w kategorii Produkcja zajmując I miejsce wśród dużych firm województwa podlaskiego. Na werdykt miał wpływ stały rozwój przedsiębiorstwa i dbałość o jakość oferty. Marka STAG to synonim doskonałego produktu oraz coraz bardziej zaawansowanych i innowacyjnych rozwiązań technicznych, nierzadko chronionych patentem. Firma od niedawna może się również pochwalić uzyskanym  certyfikatem potwierdzającym zgodność systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO/TS 16949:2009.

Kurier Poranny od 10 lat, wspólnie z Naczelną Organizacja Techniczną w Białymstoku, a drugi już raz z Białostockim Parkiem Naukowo Technologicznym i Instytutem Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej stara się promować innowacyjność myślenia i działania organizując ranking Innowacje.

- Uzyskane wyróżnienie jest dla nas wyrazem uznania i powodem do dumy. Jest to tym samym okazja do dalszych prac rozwojowych, których efekty cieszą i zaskakują, czyniąc firmę liderem w temacie instalacji autogaz niezmiennie od kilkudziesięciu lat – powiedział Tomasz Cybulko, Dyrektor Centrum Badań i Rozwoju.
Tagi: Innowacje, STAG, AC SA,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony