ReklamaB1 - prenumerata NW podstrony

Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

8 miesięcy temu  27.04.2018, ~ Administrator   

Ciężarówki branży budowlanej na ... gazie ziemnym?
Strona 1 z 2

W Paryżu, podczas targów Intermat 2018, IVECO prezentuje nowego Stralisa X-WAY w gamie zrównoważonych pojazdów dla branży budowlanej, odpowiadając tym samym na apel prezydenta Macrona o transformację flot pojazdów ciężarowych na pojazdy napędzane gazem ziemnym.

IVECO prezentuje gamę pojazdów zasilanych gazem ziemnym, odpowiadając na apel prezydenta Macrona o wdrażaniu flot samochodów ciężarowych na gaz, podczas konferencji w której udział brali członkowie wysokiego szczebla Komisji Europejskiej na temat zrównoważonego rozwoju, która odbyła się w Brukseli w dniu 22 marca 2018 r.:

Nowy Stralis X-WAY, opracowany dla logistyki budowlanej, jest idealną odpowiedzią na trwający boom w budownictwie, wspierany ponadto projektem Grand Paris. Na wystawie dostępna jest wersja zasilana gazem ziemnym, idealna do pracy w Paryżu, ze względu na koncentrację miasta na ograniczaniu emisji spalin.

IVECO: właściwy pojazd do każdego zadania

Podczas wystawy marka prezentuje model Stralis X-WAY, nową serię opracowaną specjalnie z myślą o logistyce budowlanej i misjach urbanizacyjnych, która zapewnia także doskonałe możliwości wykorzystania pojazdu do aplikacji drogowych wymagających mobilności w terenie – jest to silne podejście skoncentrowane na misji. Łączy ono w sobie najlepsze technologie umożliwiające niskie zużycia paliwa i bezpieczeństwa IVECO, ze znaną wytrzymałością pojazdów również w najtrudniejszych terenach, zapewniając wysoką wydajność przy najlepszej ładowności w swojej klasie i niskim całkowitym koszcie posiadania.

W obszarze recyklingu, IVECO i CASE oferują gamę produktów, które idealne wpisują się w zrównoważone gospodarowanie odpadami, głównie ze względu na technologię opartą na wytwarzaniu biometanu z odpadów. Na wystawie, w tym obszarze, prezentowany jest Stralis X-WAY z zabudową hakową, idealny dla branży recyklingowej, charakteryzujący się znakomitą zwrotnością, kompaktowymi wymiarami, własnościami terenowymi i dużą ładownością.

W sektorze miejskim IVECO prezentuje swoje lekkie pojazdy użytkowe i ciężarowe z zaawansowaną technologią zrównoważonego rozwoju w ekologicznym transporcie, Daily Blue Power napędzanym gazem ziemnym – zdobywca nagrody International Van of the Year 2018 - oraz Stralis X-WAY NP (Natural Power). IVECO przoduje w branży dzięki pionierskim rozwiązaniom, na które popyt jest coraz większy ze względu na walkę ze zmianami klimatycznymi i kwestię czystego powietrza na obszarach miejskich.

- Zobowiązanie IVECO do wspierania ekologii, skłoniło nas do tworzenia pionierskich zrównoważonych technologii, czego rezultatem jest pełna oferta alternatywnych pojazdów. W czasach, kiedy miasta i gminy wprowadzają ograniczenia w ruchu i rygorystyczne przepisy dotyczące emisji, aby rozwiązać kwestię jakości powietrza dla swoich obywateli, nasze pojazdy napędzane gazem ziemnym zapewniają przedsiębiorstwom budowlanym przewagę konkurencyjną, zwłaszcza w przypadku ubiegania się o pracę w centrach miast - mówi Pierre Lahutte, prezes marki IVECO.
Tagi: Iveco, gaz ziemny,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony