ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

ponad rok temu  12.09.2018, ~ Administrator   

Darmowe szkolenia dla warsztatów montujących autogaz

W ostatni weekend w Szczecinie odbyło się otwarte szkolenie z cyklu TEAM STAG, dedykowane profesjonalnym warsztatom samochodowym. To kolejne szkolenie organizowane przez firmę AC S.A., które zgromadziły już ponad 1,5 tysiąca uczestników chcących poszerzać swoją wiedzę i kwalifikacje z zakresu instalacji autogaz.

TEAM STAG to nowy cykl darmowych szkoleń firmy AC S.A., dedykowanych warsztatom posiadającym w swojej ofercie instalacje LPG marki STAG. Szkolenia odbywają się na terenie całej Polski – pierwsze wydarzenie miało miejsce w 2016 r w Warszawie, a w dniu 8 września br. w Szczecinie odbyło się już piąte szkolenie z tego cyklu. Co ważne, spotkania te charakteryzuje nowatorska, wygodna dla uczestników formuła.

– Pracownicy warsztatów oraz ich właściciele często nie mają czasu na dedykowane szkolenia produktowe, dlatego też zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowatorskiej formuły spotkań. Zrezygnowaliśmy z całodniowych szkoleń poświęconych jednej tematyce – uczestnicy mogą sami zdecydować, który z tematów interesuje ich najbardziej. Co więcej, mogą wziąć udział w kilku intensywnych szkoleniach odbywających się w ciągu jednego dnia – mówi Paweł Ścibisz, Manager ds. Rozwoju Rynku firmy AC S.A.

Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in. nowatorskie produkty z serii Q-generacja marki STAG, wymagania ITS/TDT dla warsztatów montujących autogaz, rozwiązania dedykowane autom z bezpośrednim wtryskiem paliwa czy praktyczne aspekty montażu instalacji gazowej.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 1
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 1
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
do góry strony