Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

Warto wiedzieć

Wydarzenia

ponad rok temu  12.03.2019, ~ Administrator   

Komfort podróżowania z pakietem korzyści od STAG
Strona 1 z 2

STAG daje więcej, niż tylko narzędzie do oszczędności na kosztach paliwa. Wymierne oszczędności to dopiero początek korzyści, których może oczekiwać kierowca z momentem montażu instalacji autogaz. Firma AC S.A., właściciel marki, gwarantuje jakość i daje rękojmię niezawodności swoich instalacji rozszerzając opiekę gwarancyjną. Co to oznacza w praktyce?

Masz instalację? Korzystasz!

Oczywiście powodów dla których warto zamontować instalację LPG w swoim pojeździe jest wiele. Należą do nich m.in. niska cena gazu, którego litr kosztuje w Polsce ponad dwa razy mniej niż benzyny oraz możliwość obniżenia eksploatacji samochodu nawet o 50 proc. Co więcej, samochód z LPG może przejechać nawet dwa razy dłuższy dystans na obu zbiornikach paliwa bez konieczności tankowania. Nie bez znaczenia pozostaje także aspekt ekologiczny – dzięki instalacjom LPG możliwe jest obniżenie emisji cząstek stałych, czyli sadzy w powietrzu. Kierowcy mogą również skorzystać z dwóch rodzajów opieki gwarancyjnej, jednej wydłużającej standardową gwarancję na sterownik i drugiej stworzonej z myślą o właścicielach nowych aut.

STAG Assistance

Instalacje autogaz marki STAG wyróżnia jakość i ponad 30 lat doświadczenia. Decydując się na rozwiązania od akurat tego producenta każdy użytkownik auta ma możliwość zostać otoczonym opieką aż do 8 lat, co wydłuża standardową gwarancję na sterownik nawet o 5 lat. Zyskuje się bezpłatną naprawę usterek, nielimitowaną ilość napraw oraz wymianę sterownika w przypadku braku możliwości jego naprawy. Autoryzowane Serwisy STAG i Rekomendowane Warsztaty zatrudniające doświadczonych mechaników sprawnie diagnozują i naprawiają nawet najtrudniejsze usterki. Podczas napraw wykorzystywane są oryginalne części, które spełniają rygorystyczne standardy jakości i bezpieczeństwa. Przedłużona gwarancja obowiązuje na warunkach identycznych jak w standardowej gwarancji udzielanej przy zakupie sterownika. Ważne, by pamiętać o przestrzeganiu terminów dokonywania okresowych przeglądów serwisowych, nie trzeba za to obawiać się krótkiego okresu czasu danego przez producenta na podjęcie decyzji. Gwarancję można wydłużyć w każdym momencie trwania gwarancji podstawowej, nawet w jej ostatnim dniu, co jest niezwykle wygodne.

Właściciele nowych samochodów pozostających na gwarancji producenta również mogą skorzystać z oferty gwarancyjnej dopasowanej do ich potrzeb. Zyskują możliwość montażu instalacji autogaz przy jednoczesnym utrzymaniu gwarancji producenta na silnik. Oferta obejmuje wszystkich właścicieli aut o wadze do 3,5t, kupionych na terenie UE, zarejestrowanych w Polsce i pozostających na gwarancji producenta. I nie ma znaczenia, czy jest to samochód prywatny, czy flota aut firmowych. Oferta jest na tyle elastyczna, by sprostać wymogom różnych odbiorców.

Tagi: STAG,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony