Instalacje gazowe

Wydarzenia

ponad rok temu  13.04.2022, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 2 minuty

STAG 400 DPI od teraz z gwarancją na trzy lata

Przedłużenie gwarancji nie jest objęte żadnymi warunkami dodatkowymi. Co więcej, opieka gwarancyjna jest przypisana do sterownika, a nie do właściciela auta. Trzyletnią gwarancją objęte są wszystkie warianty sterownika STAG 400 DPI, zamontowane od 1 kwietnia 2022. Dodatkowo, montując instalację STAG w Autoryzowanym Serwisie STAG, użytkownik uzyskuje prawo do napraw gwarancyjnych we wszystkich warsztatach z sieci AS STAG, na terenie całej Polski.

Montując instalację LPG w swoim aucie, chcesz mieć pewność najwyższej jakości i niezawodności. AC SA - producent instalacji LPG ręczy za te cechy swoich produktów. Właśnie dlatego sterownik STAG 400 DPI, przeznaczony do silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, od kwietnia 2022 roku zyskał dłuższy, trzyletni okres gwarancyjny.

Najwyższa jakość komponentów (potwierdzona certyfikatem automotive) oraz rozwój produktu to powody, dla których sterownik STAG 400 DPI jest teraz objęty nie dwu-, ale trzyletnią gwarancją. Dłuższa gwarancja to: dłuższe poczucie bezpieczeństwa, potwierdzenie najwyższej jakości, profesjonalna opieka podczas użytkowania instalacji.

STAG 400 DPI to system zasilania gazowego do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny. Jego działanie jest zbliżone do uniwersalnych instalacji sekwencyjnych, w których LPG w fazie lotnej jest podawane do kanałów dolotowych silnika. Konwersja silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny na zasilanie LPG staje się coraz bardziej powszechna z powodu popularności aut z takim systemem paliwowym. Zaawansowane technologicznie silniki wyposażone są w szereg podzespołów elektronicznych. Dlatego montowana w nich instalacja musi idealnie współpracować z komputerem pojazdu. STAG 400 DPI to technologia przeznaczona do tych nowoczesnych silników, niezwykle wrażliwych na wszelkie zmiany zadanych fabrycznie parametrów pracy.

fot. AC SA

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony