ReklamaBilbord - textar 01.10-31.10 Kamila

Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

ponad rok temu  20.05.2011, ~ Administrator   

Ponad dwieście nagród w trakcie trwania konkursu, w tym zwrot poniesionych wydatków związanych z montażem instalacji autogaz marki STAG o wartości 2,5 tys. zł – tyle można wygrać w konkursie dedykowanym specjalnie osobom noszącym się z zamiarem konwersji swojego auta. „Gazuj i wygrywaj” to motto dla niezdecydowanych aktualne od teraz do końca bieżącego roku.

Zalet posiadania instalacji autogaz jest wiele, a najważniejsza z nich to niewątpliwe ekonomia jazdy. W perspektywie zbliżających się wakacji i wypraw w dalsze i bliższe podróże nie da się przecenić oszczędności jakie oferuje auto z instalacją autogaz.
A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji?

Producent instalacji autogaz marki STAG zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji w Autoryzowanym Serwisie STAG. Kwota w wysokości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. Warto zauważyć, że konkurs trwa od maja do grudnia 2016 roku, więc nagrodzonych szczęśliwców będzie aż siedmiu.

Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe, zestawem gadżetów zawierającym: kubek termiczny, koszulkę i czapkę, idealnym na nadchodzący sezon wypoczynkowy.

Aby zawalczyć o wyjątkowo atrakcyjne wygrane wystarczy wejść na stronę http://www.konkurs.stag.pl/, dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania. 

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony