Instalacje gazowe

Instalacje gazowe

10 miesięcy temu  21.07.2021, ~ Administrator   

W031 STD - nowy wtryskiwacz od AC

Wiodący w Polsce i liczący się na świecie producent nowoczesnych systemów autogaz LPG i CNG marki STAG wzbogacił portfolio propozycji o kompaktowe rozwiązanie.

Od ponad 30 lat AC umożliwia kierowcom korzystanie z paliwa LPG. Teraz do gamy wtryskiwaczy białostockiej firmy dołączył nowy produkt, wtryskiwacz AC W031 Standard. Ten łączy w sobie zalety poprzednich modeli wtryskiwaczy z mniejszym, kompaktowym wymiarem oraz niezwykłą precyzją pracy.  

Wtryskiwacze AC W031 STD są przeznaczone do instalacji wtrysku gazu LPG i CNG we wszystkich typach silników. Zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewniać precyzyjne czasy wtrysku w każdych warunkach - także przy dużych zmianach temperatury i ciśnienia. Lżejsza konstrukcja i prostsza budowa sprawiają, że ten model wtryskiwacza jest bardzo uniwersalny w użyciu.

Pojedynczy wtryskiwacz można łączyć w dowolną liczbę sekcji wtryskowych. Zastosowany system łączenia elementów umożliwia montaż z dowolnej strony zintegrowanego czujnika temperatury, podciśnienia i ciśnienia gazu PS-04. Taki sposób montażu pozwala na obracanie sensora o 360 stopni, nawet już po zamontowaniu. Bezpośrednia bliskość czujnika zapewnia również precyzyjny pomiar temperatury i ciśnienia gazu. Wtryskiwacze szybko reagują na zmiany sygnału sterującego. Nawet chwilowe i minimalne zmiany są korygowane dzięki krótkim czasom otwarcia i zamknięcia.

W nowym modelu wtryskiwaczy AC zastosowano także innowacyjny system odprowadzania ciepła. Obudowy cewki wtryskiwacza zbudowano w formie radiatora. Dzięki temu system zapewnia znakomite odprowadzanie ciepła gwarantując doskonałą pracę urządzenia.

Tagi: STAG, AC SA,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony