.

Układ hamulcowy

Części i regeneracja

Układ hamulcowy

ponad rok temu  09.11.2018, ~ Administrator   

Brembo informuje o wzrostach przychodu

W porównaniu z pierwszymi dziewięcioma miesiącami 2017 roku przychody Brembo wzrosły o 8,0% do 1999,7 mln euro. Marża EBITDA na poziomie 19,0% do 380,0 mln euro; marża EBIT wyniosła 13,3% do 266,8 mln euro.

Zysk netto wzrósł o 0,4% do 197,2 mln euro. Zadłużenie netto zmalało o 22,4 mln euro w porównaniu z 30 czerwca 2018 roku, do 240,7 mln euro. Nowe inwestycje - rzędu 184,1 mln euro.

- W trzecim kwartale 2018 roku Brembo osiągnęło dobre wyniki. Firma konsekwentnie kontynuuje wzrost i konsolidację na dwóch głównych rynkach oraz na rynkach, na których w ostatnich latach zwiększyła moce produkcyjne, takich jak USA, Chiny i Indie. Wzmacniamy również nasze zaangażowanie w badania i rozwój, zarówno w zakresie inwestycji, jak i tworzenia odpowiednich instrumentów, w celu zapewnienia innowacyjności niezbędnej do dotrzymania kroku, a nawet przewidzenia przyszłych potrzeb przemysłu motoryzacyjnego, który przechodzi gwałtowne przemiany, co widać po stopniowym wzroście produkcji pojazdów elektrycznych - mówi prezes Alberto Bombassei.
- W odniesieniu do danych zatwierdzonych dziś przez Radę Dyrektorów, uważam za istotne podkreślenie pozytywnych wyników osiągniętych w trzecim kwartale dzięki naszej produkcji na rynku amerykańskim oraz działalności naszych nowych zakładów w Chinach, Polsce i Ameryce Północnej, które osiągnęły prawie maksymalny poziom wydajności, w pełni zgodny z planem strategicznym Brembo i planem inwestycyjnym. Chociaż napięcia wywoływane scenariuszami makroekonomicznymi wciąż są duże, nasze solidne podstawy i dynamika działań na poziomie globalnym pozwalają nam patrzeć w przyszłość do końca 2018 roku z ostrożnym optymizmem - ocenia wiceprezes Matteo Tiraboschi.
Tagi: Brembo,

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony