Układ hamulcowy

Nowe klocki hamulcowe dla Scanii z układem Meritor w ofercie Steinhof

Jako pierwszy dostawca na rynku aftermarket w Polsce, firma Steinhof rozszerza referencje o klocki hamulcowe przeznaczone do pojazdu ciężarowego marki Scania z układem hamulcowym Meritor. Stanowią one uzupełnienie bogatej oferty polskiego producenta, wytwarzającego elementy układu hamulcowego dla pojazdów ciężarowych w jakości zbliżonej do części oryginalnych.

- Rynek części zamiennych dla aut ciężarowych jest bardzo wymagający, dlatego cieszymy się, że jako pierwszy producent w Polsce możemy zaoferować zestaw zamiennych klocków hamulcowych przeznaczonych dla Scanii z układem hamulcowym Meritor. W asortymencie Steinhof znajdują się one pod numerem SM497A. Na podstawie wielu badań i testów w warunkach drogowych jesteśmy pewni, że spełniają one najwyższe standardy jakości i są idealnym kompromisem pomiędzy odpowiednią skutecznością hamowania, minimalną podatnością na przegrzanie, ale zarazem wysoką trwałością materiału ciernego. To sprawdzona i bezpieczna alternatywa dla użytkowników Scanii względem oryginalnych klocków hamulcowych – mówi Monika Majchrowicz, dyrektor ds. rozwoju w firmie Steinhof.

Wymiary klocka SM497A wynoszą 249,5 mm długości oraz 109,5 mm szerokości. Rozszerzenie referencji w asortymencie klocków hamulcowych o produkty do Scanii z układem Meritor to kolejny krok Steinhof w zakresie 100-procentowego pokrycia rynku pojazdów ciężarowych. Użytkownicy mogą nabyć je drogą internetową oraz za pośrednictwem regionalnych dystrybutorów Steinhof w Polsce.

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony