Układ hamulcowy

Układ hamulcowy

ponad rok temu  27.08.2017, ~ Administrator   

Stale aktualizowany asortyment Brembo Aftermarket

Będąc oficjalnym dostawcą oryginalnego wyposażenia dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie, Brembo oferuje sektorowi Aftermarket pełną gamę produktów o równie wysokich standardach technologicznych i jakościowych, jakie posiada oryginalne wyposażenie. Jest to możliwe dzięki pionowej integracji głównych procesów produkcji oraz dzięki pełnej kontroli łańcucha wartości w firmie.

Wszystkie produkty Brembo dla sektora Aftermarket uznane za oryginalne lub odpowiadające oryginalnym według europejskiego rozporządzenia UE 461/2010, są zgodne z certyfikacją UN-ECE R 90, wdrożoną i ustandaryzowaną dla wszystkich rynków.

Poza dążeniem do osiągnięcia najwyższych standardów jakościowych, Brembo dokłada wszelkich starań aby skrócić czas wprowadzania na rynek nowych referencji, ze szczególnym uwzględnieniem podzespołów, które firma dostarcza jako OE. W tych przypadkach Brembo dąży do dostarczania tych samych produktów, jakie oferują producenci samochodów, w czasie nie dłuższym niż 3-6 miesięcy od wypuszczenia pojazdu na rynek.

Dzisiejszy Aftermarket jest bardzo dynamiczny. Działalność dystrybutorów jak i mechaników coraz częściej skierowana jest na floty leasingowe, długoterminowe wypożyczenia, firmy ubezpieczeniowe oraz innych klientów, którzy wymagają dostępności części zamiennych do najnowszych modeli samochodów. Do tej pory z tego przywileju cieszyły się tylko autoryzowane serwisy.

Na coraz bardziej konkurencyjnym rynku, Brembo pragnie zaoferować swoim klientom możliwość bycia najlepszymi, oddając im do dyspozycji najbogatszą, najpełniejszą i najbardziej aktualną gamę produktów.

Pierwszymi sygnałami nowej tendencji są, dostępne od września w sektorze Aftermarket, nowe tarcze dla samochodów Alfa Romeo Giulia i Jaguar F-Pace, dla których Brembo dostarcza podzespoły na pierwszy montaż. To tylko kilka nowości z nadchodzącej serii, która w ciągu 2017 roku wzbogaci o ponad 130 nowych referencji rynek europejski i łącznie o ponad 250 kodów rynek światowy.

Ponadto nowe tarcze dostępne w sektorze Aftermarket są lakierowane metodą UV, co zapewnia pełną ochronę produktu, w tym odporność na korozję i temperaturę, a także niewielki wpływ na środowisko oraz atrakcyjny design.

Brembo jest od zawsze obecne w sektorze Aftermarket, z coraz szerszą i wciąż powiększającą się gamą elementów układów hamulcowych. Gama obejmuje zarówno produkty cierne, takie jak tarcze lakierowane metodą UV, tarcze dwuczęściowe (w tym pływające), tarcze sportowe (Brembo Max i Xtra), klocki hamulcowe, bębny oraz szczęki, jak i podzespoły hydrauliczne, takie jak tłoczki hamulcowe, elastyczne przewody hamulcowe i pompy hamulcowe. Ponadto, do gamy produktów sektora Aftermarket zostały ostatnio dodane regenerowane zaciski i płyn hamulcowy.

Tagi: Brembo,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony