Układ hamulcowy

Układ hamulcowy

ponad rok temu  24.08.2017, ~ Administrator - ,   Czas czytania 1 minuta

Tarcze hamulcowe Textar do rynkowego hitu Fiata

Fiat Tipo to obecnie jeden z hitów sprzedaży wśród nowych samochodów w Polsce. Oferta Textar została właśnie powiększona o tarcze hamulcowe do tego modelu.

Nowy Fiat Tipo zadebiutował na rynku przed dwoma laty. Od tego czasu dynamicznie rośnie jego sprzedaż w wielu krajach. Obecnie w Polsce jest to najczęściej wybierany model z segmentu C, zaś największą popularnością cieszą się wersje hatchback i sedan.

Do tych właśnie modeli, z dowolną jednostką napędową, przeznaczone są nowe tarcze hamulcowe Textar. Referencje na przednią oś otrzymały numer katalogowy 9246803 (wentylowane, średnica 284 mm, grubość 22 mm), na tylną numer 92244303 (pełne, średnica 251 mm, grubość 10 mm).

Nowe tarcze hamulcowe Textar na przednią oś można montować także w Alfa Romeo 147, 156, 164, GT, GTV i Spider, Fiacie Doblo, Lancii Thema oraz bliźniaczych konstrukcjach Opla Combo i Vauxhall Combo. Natomiast tarcze hamulcowe na tylną oś pasują także do Fiata 500L.

Przy wątpliwościach, dotyczących doboru referencji Textar do konkretnego modelu samochodu, można skorzystać z katalogu TecDoc lub multimedialnej aplikacji BrakeBook.

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony