Ogumienie

Ogumienie

Opony

miesiąc temu  21.04.2020, ~ Administrator   

Bridgestone wznawia produkcję we wszystkich fabrykach w Europie

Bridgestone EMIA wznowił wczoraj produkcję w swoich europejskich fabrykach we włoskim Bari i Lanklaar w Belgii. Francuski zakład w Béthune rozpoczyna prace dzisiaj.

Decyzję w tej kwestii podjęto po wydanym 14 kwietnia komunikacie dotyczącym wznowienia produkcji w zakładach w Hiszpanii (Burgos, Bilbao i Puente San Miguel) i Rosji (Uljanowsk). Obecne ogłoszenie oznacza więc, że prace produkcyjne rozpoczęły się we wszystkich zakładach w obszarze działań Bridgestone EMIA, z wyjątkiem fabryk w Indiach i RPA.

Zakłady produkcyjne Bridgestone wstrzymały prace w odpowiedzi na spadek popytu na produkty oponiarskie w związku z pandemią wirusa Covid-19. Jednak na skutek stopniowo rosnącego zapotrzebowania na opony Bridgestone ze strony konsumentów i przedsiębiorstw, koncern podjął decyzję o wznowieniu prac.

Sytuacja spowodowana Covid-19 pozostaje nadal poważna, a priorytetem Bridgestone jest niezmiennie troska o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników we wszystkich zakładach. Bridgestone ściśle przestrzega wytycznych i postępuje zgodnie z wskazaniami amerykańskich Centrów ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (CDC), Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz wytycznymi rządowymi w krajach, w których Bridgestone prowadzi swoją działalność. Koncern wprowadził ściśle określone procesy i listy kontrolne, zgodnie z procedurami w zakresie zapobiegania zagrożeniom w miejscu pracy, aby zachować odpowiedni dystans między członkami załogi i zapewnić odpowiedni poziom ochrony.

Działy komunikacji Bridgestone informują, że koncern nieustannie śledzi rozwój sytuacji zarówno w zakresie rozprzestrzeniania się wirusa, jak i zmieniających się trendów dotyczących popytu na produkty.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony