Ogumienie

Ogumienie

7 miesięcy temu  25.03.2020, ~ Administrator   

Olsztyn: Michelin informuje dostawców o wstrzymaniu produkcji

Zarząd Michelin Polska w piśmie do dostawców poinfmorwał o wstrzymaniu działalności fabryki w Olsztynie począwszy od dnia 26 marca 2020 na przewidywany okres 2 tygodni. Decyzja ma oczywiście związek z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.

"Rozprzestrzenianie się epidemii w krajach europejskich spowodowało zatrzymanie łańcucha dostaw surowców i półfabrykatów, co w sposób istotny wpłynęło na działalność produkcyjną (...). W konsekwencji brak niezbędnych surowców i półfabrykanótw spowodował brak aktywności (...). Ponadto, znaczna część odbiorców produktów Michelin ogłosiła również postój swojej działalności".

Wstrzymanie działalności produkcyjnej nie oznacza całkowitego zamknięcia fabryki. W okresie przestoju planowana jest ciągłość działalności wytypowanych służb i serwisów, takich jak Magazyn Techniczny, Magazyn Surowców, Magazyn Odpadów, Kancelaria, Służby Techniczne, Serwis Zakupów i Zaopatrzenie. Działalność tych służb będzie prowadzona w ograniczonym do potrzeb i możliwości zakresie. Uzupełniające informacje w tej sprawie można uzyskać bezpośrednio w podanych wyżej służbach

Wszystkie zamówienia zlecone przed dniem 26 marca, będące zarówno w procedowaniu, realizacji czy dostawie winny być realizowane bez przeszkód dla dostaw towarów

Zamówienia wynikające z umów serwisowych lub usługi zlecone punktowo winny być potwierdzone przez opiekunów umowy/ RMT oraz w przypadku zamówień punktowych przez osoby kontaktowe wskazane w zamówieniu (imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail w linii zamówienia)

W okresie wstrzymania produkcji zakładu dopuszcza się możliwość wystawiania nowych zamówień związanymi z priorytetami Fabryki. Realizacja tych zamówień winna odbywać się bez przeszkód.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 1
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony