ReklamaBilbord - Osram 04.11-30.11 Kamila

Ogumienie

Ogumienie

ponad rok temu  15.07.2010, ~ Administrator   

Wartość inwestycji wyniesie blisko 1.7 mln zł, a umowa zostanie podpisana do 30 września 2010. Przejęcie pakietu kontrolnego stanowić będzie kolejny krok w realizacji celów strategicznych spółki związanych z wzmocnieniem jej pozycji jako brokera oponiarskiego. Fleet Serwis SA powstanie poprzez wydzielenie działu innej spółki z branży oponiarskiej i zajmować się będzie obsługą flot samochodowych w zakresie wymiany opon. Roczne przychody wydzielonej części przedsiębiorstwa w 2009 roku wyniosły 8 mln zł.

- Nasza strategia zakłada przejmowanie pakietów kontrolnych w firmach o profilu działalności zbieżnym do naszego modelu biznesowego. Rynek oponiarski w Polsce jest bardzo rozdrobniony, dlatego jego konsolidacja pozwoli nam na dalszy dynamiczny rozwój w zakresie sprzedaży, serwisu i wymiany opon – mówi prezes zarządu ORZEŁ (Opony) SA Jacek Orzeł.

Aktualnie ORZEŁ SA jest drugim co do wielkości dystrybutorem opon w sieci internetowej. Firma rozpoczęła działalność w 1984 roku, z branżą motoryzacyjną związała się w 1996 roku. Dwa lata później powstał pierwszy serwis ogumienia pod marką „PREMIO”. Działalnością w zakresie hurtowej sprzedaży opon firma zajmuje się od 2000 roku. 10 kwietnia 2008 roku spółka zadebiutowała na New Connect. ORZEŁ (Opony) SA prowadzi sprzedaż opon przez internet oraz serwisy wymiany i naprawy opon. Spółka prowadzi również działalność w zakresie zbiórki i zagospodarowania zużytych opon zgodnie z najwyższymi standardami.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony