ReklamaB1 - breck 04.06-30.06 Kamila

Ogumienie

Ogumienie

Serwis ogumienia

Opony

Opony osobowe

ponad rok temu  17.05.2018, ~ Administrator   

Usługa SnapSkan od Nokian Tyres wchodzi na rynki międzynarodowe
Strona 1 z 2

Opony mają kluczowy wpływ na bezpieczeństwo jazdy, ale swoją rolę mogą spełniać tylko wtedy, kiedy pozwala na to ich stan. Usługa SnapSkan, tworzona przez producenta opon Nokian Tyres, sprawia, że kontrola i monitorowanie stanu opon stają się łatwe i szybkie, i nie wiążą się z dodatkowymi kosztami. Już w krótce usługa SnapSkan będzie dostępna aż w pięciu nowych punktach na terenie Skandynawii. W perspektywie długofalowej, firma Nokian Tyres planuje wejść z usługą na inne rynki międzynarodowe.

SnapSkan w skrócie

SnapSkan umożliwia szybki i łatwy pomiar głębokości bieżnika dzięki zastosowaniu technologii skanowania 3D. Usługa ta jest dostępna na często odwiedzanych przez kierowców parkingach. Aby dokonać kontroli stanu opon kierowca wjeżdża na specjalną rampę, gdzie zautomatyzowany skaner dokonuje pomiaru. Kierowca może zdecydować, czy chce otrzymać bezpłatny raport o stanie ogumienia przed lub już po wykonaniu usługi. W takim wypadku otrzyma on specjalny raport, który zostanie wysłany na wybrane przez niego urządzenie mobilne. W przeciwnym razie wszystkie informacje na temat pojazdu zebrane przez SnapSkan zostaną usunięte w ciągu dwóch tygodni od dokonania kontroli. Oprócz pomiaru głębokości bieżnika raport zawiera kod rabatowy na zakup nowego kompletu opon u wybranych sprzedawców.

Firma Nokian Tyres stworzyła usługę SnapSkan w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów. SnapSkan to pierwsza na świecie w pełni zautomatyzowana i ogólnodostępna usługa skanowania opon. Celem, który przyświecał stworzeniu SnapSkan była poprawa bezpieczeństwa milionów użytkowników dróg.

Wszystkimi działaniami naszej firmy kierują dbałość o dobro kierowcy oraz dążenie do zapewnienia bezpieczeństwa na drodze. SnapSkan to unikalna usługa, która wyróżnia nas spośród innych producentów opon. Dzięki niej kierowca może uzyskać informacje na temat stanu ogumienia oraz wpływu kondycji opon na bezpieczeństwo jazdy – mówi prezes i dyrektor zarządzający Nokian Tyres, Hille Korhonen.

SnapSkan – prosta i bezpłatna usługa

Dzięki bezpłatnej usłudze SnapSkan kontrola i monitoring stanu ogumienia stają się szybkie i łatwe. SnapSkan wykorzystuje skaner najazdowy do pomiaru głębokości bieżnika, a następnie przesyła zebrane informacje bezpośrednio na wybrane przez kierowcę urządzenie mobilne. Usługa skanowania dostępna jest w miejscach najczęściej odwiedzanych przez kierowców, co oznacza, że nie wymaga odrębnego postoju ani też wizyty na stacji kontroli pojazdów. SnapSkan jest w stanie dokonać pomiaru opon w każdym samochodzie osobowym bez względu na producenta zamontowanego w aucie ogumienia.

- Usługa SnapSkan spotkała się z wielkim entuzjazmem ze strony naszych klientów. 80% kierowców, którzy z niej skorzystali stwierdziło, że cały proces przebiegał bez najmniejszego problemu i z pewnością poleciliby SnapSkan innym kierowcom. Co ważniejsze 70% respondentów było zdania, iż wpłynęła ona na poprawę ich bezpieczeństwa na drodze – mówi kierownik odpowiedzialny za usługę SnapSkan w Nokian Tyres, Ville Nikkola.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony