Automechanika

Automechanika

ponad rok temu  28.05.2013, ~ Administrator - ,   Czas czytania 2 minuty

Automechanika 2006

- nowe rekordy

Tegoroczna edycja targów Automechanika, wiodących targów międzynarodowych branży motoryzacyjnej, które trwały od 12 do 17 września, przyciągnęła do Frankfurtu nad Menem ponad 165 000 odwiedzających (w roku 2004: 163 337) ze 130 krajów. Zwiększył się także udział polskich firm, w tym roku było ich 83. Ponad 60 000 osób odwiedzających przyjechało na targi z zagranicy, wśród których odnotowano największą ilość top menedżerów w porównaniu z poprzednimi edycjami. 4 658 wystawców – o 4 procent więcej od poprzedniej edycji – z 72 krajów wystawiło swoje najnowsze produkty.


W Niemczech Automechanika wciąż uważana jest za najważniejsze targi dla warsztatów samochodowych, ponieważ ponad 30 procent wszystkich odwiedzających należy do sektoru warsztatowego oraz naprawczego.
Największą ilość odwiedzających odnotowano z Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, Francji, Holandii oraz Polski. Najwięcej nieeuropejczyków przyjechało z Chin, USA oraz Indii.


Tegoroczne targi Automechanika były najlepszymi pod każdym względem targami od początku ich istnienia. Zwiększający się charakter międzynarodowy targów jest wspaniałą okazją dla dostawców wyposażenia warsztatowego, aby wzmocnić lub poszerzyć swoje pozycje na rynkach innych państw.


Targi Automechanika po raz kolejny udowodniły, że są ogólnoświatową platformą informacyjną dla biznesu branży motoryzacyjnej. Poza tym, targi są miejscem, w którym szybko i łatwo można się umówić na spotkanie ze wszystkimi ważnymi osobami zarządzającymi różnymi firmami działającymi w branży.


Automechanika to również targi, na których zostały przedstawione najważniejsze nowości branży motoryzacyjnej. W jednej z hal można było obejrzeć ponad 100 nowości przedstawionych przez 83 firmy z 15 państw. Automechanika Innovation Award (nagroda za innowacje targów AUTOMECHANIKA) została wręczona za 13 najlepszych osiągnięć. Niektóre z nich są na tyle istotne, że będą miały swój wpływ na rozwój świata motoryzacji w przyszłości.


Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony