Inne

Sieci warsztatowe

4 miesiące temu  20.12.2023, ~ Michał Żak - ,   Czas czytania 1 minuta

Briefing o stanie branży dealerskiej

Czego możemy spodziewać się w przyszłym roku na rynku motoryzacyjnym? Związek Dealerów Samochodów przeprowadził ostatnie w tym roku spotkanie branży motoryzacyjnej.

13 grudnia 2023 roku miało miejsce wydarzenie organizowane przez Związek Dealerów Samochodów – Briefing o stanie branży, koniec 2023 roku, perspektywy na 2024 rok. Spotkanie, które odbyło się w Warszawie zgromadziło kilkudziesięciu przedstawicieli branży dealerskiej z całej Polski, ale także osoby reprezentujące organy administracji publicznej, firmy z otoczenia branży i media. W trakcie spotkania zostały omówione najważniejsze tematy mijającego roku oraz zostały przedstawione prognozy na nadchodzący rok.

Spotkanie skupiło się na najistotniejszych zmianach na rynku dealerskim, czyli między innymi kwestie związane z reorganizacją sieci dealerskich, wdrożeniem systemu agencyjnego, wchodzeniem na rynek nowych brandów i licznymi tematami lobbingowymi Związku Dealerów Samochodów. W trakcie spotkania zostały też omówione wyniki najważniejszych raportów cyklicznych prezentowanych przez ZDS, czyli Dane rynkowe – pierwsze rejestracje samochodów nowych, Ruch w salonach, a także zostały wstępnie omówione wyniki Badania ankietowego rynku dealerskiego 2023/24.

Po zakończonym Briefingu, będącym otwartą częścią spotkania nastąpiło Walne Zgromadzenie Członków ZDS. Spotkanie odbyło się zgodnie z planowanym porządkiem obrad, zakładającym poza stałymi punktami technicznymi oraz przedstawieniem dotychczasowych i planowanych działań Związku na nadchodzący rok jednogłośne przyjęcie nowych członków.

Fot. Związek Dealerów Samochodów

Komentarze (0)

dodaj komentarz
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony