Inne

Inne

ponad rok temu  30.10.2018, ~ Administrator   

HELLA wyróżniona nagrodą filmową w Cannes

Podczas tegorocznego festiwalu Cannes Corporate Media & TV Awards dwa filmy HELLA zostały nagrodzone Srebrnym Delfinem. Filmy te przedstawiają innowacyjny system oświetleniowy opracowany przez firmę HELLA we współpracy z Audi dla nowego A8. Film Light and Beyond nagrodzono w kategorii "Filmy fotograficzne", natomiast wideo Matrix LED Headlight with Dynamic Laser Spot w kategorii "Marketing Film B2B".

W nowym Audi A8 firma HELLA wdrożyła kompleksową koncepcję oświetleniową: reflektory przednie, lampy tylne i oświetlenie wnętrza. Łączy ono inteligentne bezpieczeństwo z indywidualnym komfortem i efektownymi animacjami dekoracyjnymi. Audi A8 jest dostępny na rynku od listopada 2017 roku i jest czwartą generacją Audi klasy premium.

Inne filmy Hella można znaleźć na kanale youtube: HELLAGroup.

Media do artykułu

Po raz pierwszy w historii targów Automechanika Frankfurt Hella zaprezentowała wszystkie swoje produkty na jednym stoisku. Części zamienne nie mogę być bowiem wymieniane bez odpowiedniego wyposażenia warsztatowego.

- To łączy się w codziennej pracy, więc łączymy to też na naszym stoisku - mówi Marcin Rozner, menadżer ds. marketingu Hella Polska. Hella zaprezentowała oświetlenie, mnóstwo czujników, ściankę do kalibracji radarów i kamer, narzędzia do ustawiania świateł i szereg innych produktów. Zapraszamy do obejrzenia naszej relacji filmowej.

Tagi: Hella,

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 2
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony