Inne

Inne

ponad rok temu  17.05.2010, ~ Administrator,   Czas czytania 2 minuty

Otrzymasz katalog za 0 zł w powiązaniu z promocyjnym programem inwestycyjnym, jeśli:
1. Jeśli Twój warsztat jest zrzeszony w sieci Perfect Service, Q-Service, Auto Crew bądź w Bosch Service oraz jeśli zadeklarujesz udział w programie inwestycyjnym o wartości urządzeń powyżej 6600zł.
2. Natomiast jeśli nie jesteś zrzeszony w ww. sieciach, zapytaj swojego opiekuna o specjalną ofertę dla Ciebie.

Inter Cars IC_Technika jest najlepszym narzędziem na rynku wykorzystującym techniczną bazę danych Vivid (Vivid Automotive Data & Media BV). Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od najbardziej kompleksowej na świecie motoryzacyjnej bazy danych.

CO CZYNI PROGRAM IC_TECHNIKA TAK WYJĄTKOWYM?
Pogram zawiera więcej instrukcji napraw niż jakikolwiek inny produkt techniczny dostępny na rynku. Wszystkie instrukcje łączą w sobie tekst z rysunkami i zdjęciami (faktyczna liczba to ponad 45.000 i stale rośnie).

ZALETY
1. Łatwe wyszukiwanie: po prostu wpisz model lub kod silnika, aby otrzymać wszelkie modele i typy, które pasują do podanych kryteriów.
2. Okresy między przeglądami oraz dane szczegółowe dodawane są w przeciągu kilku miesięcy od ukazania się nowego modelu samochodu na rynku.
3. Elektroniczne dane posiadają w pełni ustandaryzowane schematy oraz informacje pomocnicze. Cecha niezrównana, w szczególności w trakcie pracy nad silnikiem.
4. Większość komponentów elektronicznych zawiera obszerne objaśnienia tekstowe, jak również w pełni kolorowe zdjęcia i rysunki.

5. W programie znajdują się dziesiątki tysięcy schematów instalacji elektrycznej.
6. Program posiada rozszerzony moduł czasów napraw ze zintegrowaną w programie technologią nakładania się czasów napraw.
7. Obsługa kodów błędów producenta oraz EOBD.

IC_Technika ON-Line _http://www.intercars.com.pl/?id=293

Infolinia: 0801 80 20 20

w godzinach 8.00-16.00
(opłata jak za połączenie lokalne)

[img_full]7043|7247[/img_full]

GALERIA ZDJĘĆ

IC_Technika za 2,73 zł
IC_Technika za 2,73 zł

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony