Inne

Warto wiedzieć

3 miesiące temu  21.01.2022, ~ Rafał Dobrowolski   

Toyota Financial Services w gronie najlepszych pracodawców

Toyota Bank Polska oraz Toyota Leasing Polska działające w strukturze Toyota Financial Services (TFS), zdobyły prestiżowy certyfikat Top Employer. Znak ten wyróżnia firmy, które tworzą angażujące środowisko pracy, dbają o pracowników i ich rozwój oraz dążą do ciągłego doskonalenia praktyk związanych z zarządzaniem.

Toyota Bank oraz Toyota Leasing Polska dołączyły do grona ponad 1 800 najlepszych firm na całym świecie, które swoją polityką HR zapracowały na znak certyfikacji - Top Employer -wyróżniający organizacje stosujące najlepsze praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. To również potwierdzenie, że TFS jest rzetelnym i wiarygodnym pracodawcą, który docenia zaangażowanie, pracę zespołową i wysoką jakość dostarczanych rozwiązań.

Sercem naszej odnoszącej sukcesy organizacji jest podejście oparte na wartościach Toyota Way oraz jednym zespole i wspólnym celu. Określają one naszą strategię i zapewniają przewagę konkurencyjną na rynku – mówi Bogdan Grzybowski, Prezes Zarządu Toyota Bank Polska.

Badanie przeprowadzone przez Top Employers Institute opiera się na wnikliwym kwestionariuszu obejmującym szereg kryteriów związanych z warunkami pracy w tym między innymi: strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja.

- Okres pandemii to bardzo wymagający czas, pełen wyzwań i niepewności. Wymusił on na nas dostosowanie się do zupełnie innych realiów oraz oczekiwań pracowników. Wiele aktywności musieliśmy zacząć realizować w formule zdalnej i czasem w ograniczonym zakresie. Działania na rzecz zdrowych nawyków, wspieranie współpracy oraz zapewnienie dobrej komunikacji z pracownikami w czasach izolacji, są dla nas kluczowe. Otrzymanie tytułu Top Employer w czasie pandemii to szczególne wyróżnienie, które potwierdza, iż wysiłek jaki włożyliśmy w dostosowanie się do zmiennych warunków otoczenia, procentuje. To również ogromne zobowiązanie do kontynuowania działań w ramach strategii personalnej tak by zapewnić najwyższe standardy działania oraz utrzymać przyjazne środowisko pracy – mówi Monika Milani, Dyrektor HR w Toyota Bank Polska.

Fot. Toyota Bank Polska/ Toyota Leasing Polska

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (0)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony