Inne

Inne

11 miesięcy temu  12.08.2017, ~ Bartłomiej Ryś   

Znajdź pracę, dodaj ogłoszenie - ZA DARMO!

Wielokrotnie w naszych tekstach ukazujących się na portalu warsztat.pl zaznaczamy, że zarówno duże koncerny jak i małe firmy borykają się przede wszystkim z jednym problemem - brak wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Odpowiadając na te potrzeby oddajemy w ręce wszystkich zainteresowanych nasz dział „Ogłoszenia”, w którym to swój anons można dodać całkowicie ZA DARMO!

Jak ważny jest dziś pracownik w branży motoryzacyjnej wie każdy, kto choćby raz spróbował przeprowadzić skuteczną rekrutację. Brakuje szkół zawodowych i pasjonatów, którzy zarażają swoim hobby innych. Bo najlepszy pracownik to taki, dla którego codzienna praca to wyzwanie i pasja. 

Firmy szukają dziś pracownika przede wszystkim przez Internet. Podobnie pracownicy - gazety papierowe oddały pole stronom internetowym. Niestety, większość portali oferuje możliwość zamieszczenia ogłoszenia wyłącznie płatnego. Nawet jeżeli pojawia się darmowa opcja, to ogłoszenie wówczas jest mało widoczne.

Właśnie dlatego uzupełniliśmy na dobry początek naszą bazę ogłoszeń o pracę. Na moment pisania niniejszego artykułu można u nas znaleźć przeszło 500 anonsów, ale ta liczba powiększa się z każdym dniem. Nasza ekipa sukcesywnie śledzi strony internetowe różnych firm i przerzuca ogłoszenia na nasz serwis. Jednocześnie zachęcamy do zamieszczania własnych anonsów - nasz portal skierowany jest typowo dla branży warsztatowo-motoryzacyjnej więc znalezienie wykwalifikowanego pracownika spełniającego wymagania jest o wiele prostsze.

Naszych Czytelników zapraszamy również do naszego działu - być może właśnie za pośrednictwem naszej strony znajdziecie pracę w renomowanej firmie, która zaoferuje godziwe warunki zatrudnienia i wysokie zarobki.

Dział ogłoszeń portalu warsztat.pl - kliknij tutaj, aby przejść.

Poleć innym

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  ZADOWOLONY
 • 0
  ZASKOCZONY
 • 0
  POINFORMOWANY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  SMUTNY
 • 0
  WKURZONY
 • 0
  BRAK SŁÓW

Komentarze (1)

dodaj komentarz
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~ Pastor OSAS Ben. 1 ponad rok temu Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązana do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć i skontaktujemy się z Tobą wszystkimi możliwościami. Skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!
  oceń komentarz zgłoś do moderacji
do góry strony